Wydarzenie

FestiwalMarketingu.pl to największe targi branży reklamy w drugiej połowie roku. Wystawcami targów są firmy z szeroko pojętego rynku reklamy: importerzy i producenci artykuły promocyjnych, drukarnie, producenci POS, firmy eventowe oraz producenci opakowań i etykiet. Event dedykowany jest przedstawicielom agencji reklamowych, drukarń oraz pracownikom działów marketingu.

FestiwalMarketingu.pl to wyselekcjonowana grupa zwiedzających z pominięciem osób niezwiązanych z marketingiem, zamawianiem usług marketingowych, reklamowych i eventowych. Organizator kładzie nacisk na jakość kontaktów, a nie ich ilość. OOH magazine zastrzega sobie prawo do odmowy wstępu na teren targów osobom niezwiązanym z branżą reklamową. Targom towarzyszą wydarzenia specjalne: konkursy, szkolenia oraz konferencje.

Konferencja Marketing Mix, poświęcona marketingowi w miejscu sprzedaży, dedykowana jest co roku do innego segmentu rynku. W 2016 r. konferencja skierowana była do branży farmaceutycznej i kosmetycznej, a wśród prelegentów znalazły się takie tuzy marketingu jak: Paweł Tkaczyk, Natalia Hatalska czy Marcin Gieracz.

Nowością w repertuarze festiwalu jest dedykowana branży event konferencja EVENT MIX. To wyjątkowe spotkanie praktyków i autorytetów w branży służące wymianie doświadczeń i prezentacji najciekawszych case study oraz rozwiązań na rynku eventowym.

Targom co roku towarzyszy specjalne wydanie katalogów PROMO, zawierające bogatą ofertę upominków świątecznych i poligrafii.
Pomysłodawcą i organizatorem targów jest spółka OOH magazine, posiadająca w swoim portoflio:

– magazyn poświęcony szeroko pojętej reklamie – OOH magazine
– największą w Polsce wyszukiwarkę gadżetów reklamowych – giftsonline.pl
– katalogi artykułów promocyjnych i poligrafii reklamowej – promo

Równolegle z FestiwalMarketingu.pl odbywa się FestiwalDruku.pl

 

MIEJSCE
FestiwalMarketingu.pl 2017 odbędzie się w Warszawie, w EXPO XXI Warszawa,
ul. Ignacego Prądzyńskiego 12.
GODZINY OTWARCIA
Dla Wystawców: 8:00 – 18.00
Dla Zwiedzających: 10:00 – 17:00