12M PRODUCENT MATERIAŁÓW BTL i POS na Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań

0

Na tegorocznej edycji FESTIWALU nie może zabraknąć firmy 12M. Udział w tym wydarzeniu został na stałe wpisany do kalendarza imprez targowych. Druga połowa roku do doskonały czas na spotkanie z Klientami, zaprezentowanie oferty i pokazanie nowości produktowych.

 

– Już od ponad 3-ech lat oferujemy produkcję materiałów wspierających sprzedaż – nośników reklamy typu BTL. Oprócz podstawowych materiałów drukowanych na papierze, typu foldery, katalogi, ulotki, kalendarze firmowe, druki okolicznościowe, gazety ofertowe, plakaty, naklejki, proponujemy produkty bazujące na wysoko przetworzonych uszlachetnionych papierach i tworzywach sztucznych, jak naladowe maty reklamowe, segregatory, pudełka, standy, hangery, wobblery, shelflinery, toppery, opakowania) – mówi Wojtek Wąsowski z 12M PRODUCENT MATERIAŁÓW BTL i POS. – Naszą specjalnością są materiały promocyjne z tworzywa (folie PVC, PP, PE, PET), materiały promocyjne z soczewki 3D oraz druk offsetowy UV na podłożach niewsiąkliwych, foliach o grubości do 1mm, foliach samoprzylepnych, adhezyjnych i elektrostatycznych – dodaje Wojtek Wąsowski.

 

Firma jest również producentem gadżetów reklamowych: podkładki pod mysz, podkładki pod kubki, magnesy reklamowe, notesy magnetyczne, znaczki reklamowe (badges), linijki/zakładki, żetony reklamowe. Podkładki pod mysz oferują w wielu odmianach, teraz pod koniec roku kalendarzowego, szczególnym zainteresowaniem cieszą się podkładki z kalendarzem i w ogóle wszelkie gadżety z planerami i kalendariami. Od tego roku oferują również wysokiej jakości cyfrowy druk produkcyjny – arkuszowy CMYK na papierach i foliach oraz ekologiczny wielkoformatowy druk na całej gamie podłoży papierowych, foliach, materiałach samoprzylepnych i tkaninach.

 

– W temacie nowości produktowych w naszej ofercie, te targi będą obfitować w prezentacje. Przede wszystkim premierę będzie miała nowa linia EKOlogicznych podkładek reklamowych oraz naladowe maty reklamowe PLUS. Pokażemy również innowacyjne podkładki i maty reklamowe z adhezją punktową oraz cleaner’y do smartfonów i tabletów – mówi Wojtek Wąsowski.

 

W konkursie SUPER GIFT 2014 na najlepsze artykuły promocyjne prezentowane podczas targów, firma zgłosiła swój pomysł – ekologiczne podkładki reklamowe. Gadżet zyskał uznanie głosujących i zajął 3-cie miejsce w kategorii PRODUKTY do 5 zł. Podkładki wykonane są całkowicie z surowców recyklingowych i naturalnych, z zastosowaniem ekologicznego druku i procesu produkcyjnego. Jest to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie Klientów produktami kojarzącymi się z ekologią i dbałością o środowisko i tak też wytwarzanymi. Produkty firmy 12M z nowej linii EKO są całkowicie pozbawione tworzyw sztucznych jak folia czy spienione pianki i gumy. Do ich produkcji użyto recyklingowych papierów, tektury makulaturowej, naturalnego korka. Podkładki są przez to w pełni przeznaczone do ponownego przetworzenia. Linia produktów EKO obejmuje podkładki pod kubek, podkładki pod mysz i naladowe maty reklamowe.

 

– W kategorii naladowych mat reklamowych mamy do zaprezentowania nową linię mat reklamowych PLUS. Standardowa mata reklamowa to przekaz na jednej poziomej płaszczyźnie. Nasza innowacja daje możliwość zaprezentowania informacji w dwóch płaszczyznach, przez znacznie zwiększa się możliwości prezentacyjne  tego produktu. Kolejnym atutem produktów z linii PLUS jest możliwość wykonania kieszeni na umieszczenie ulotek, kuponów, biletów, itp. Konfiguracja, wielkość, ilość kieszeni jest konfigurowalna dowolnie – reasumuje Wojtek Wąsowski.

 

 

www.12m.eu