15 tajemnic skóry w 30 minut na PROMO SHOW 2016

admin_cyber
02 lut 2024

Firma Jaguar, dystrybutor eleganckich skórzanych upominków zaprasza na szkolenie – na największym regionalnym spotkaniu dla branży artykułów promocyjnych w Katowicach.

Czy derma to skóra a skaj to niebo? Czy ekoskóra jest ekologiczna?  Jak dbać o skórę (dla pań)? Co było pierwsze: skóra czy jajko? Jak sprawdzać, zapach czy zapalniczka? Buty ze skóry – czy nie przepłacam? Czy to prawda że czerwonego portfela trzymają się pieniądze? Kto ma rację, moja żona/ mąż czy radiesteci?

Więcej szczegółów na interaktywnym szkoleniu firmy Jaguar w Katowicach w Muzeum Śląskim.

Dotknij skóry i odkryj tajemnice…

PROMO SHOW odbędzie się w trzech miastach: 13 września w Gdańsku, 14 września w Poznaniu i 15 września w Katowicach. To regionalne spotkania dla branży artykułów promocyjnych, podczas których czołowi dostawcy prezentują nowości na najbliższe miesiące i sezon świąteczny. Wydarzenie jest kontynuacją warszawskich targów – FestiwalMarketingu.pl. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili już kluczowi dostawcy branży upominków reklamowych, w Gdańsku pojawi się ponad 40 wystawców, w Poznaniu 38, a w Katowicach swoją ofertę zaprezentują aż 54 firmy. Mając na uwadze komfort uczestników, we wszystkich miastach organizator zapewnia bezpłatny parking.

Organizatorem wydarzenia jest OOH magazine. Partnerem strategicznym jest giftsonline.pl – największa wyszukiwarka gadżetów online. Partnerem wydarzenia jest Polska Izba Artykułów Promocyjnych.

Lista wystawców Gdańsk KLIKNIJ

Lista wystawców Poznań KLIKNIJ

Lista wystawców Katowice KLIKNIJ

www.jaguargift.com