150 stron marketingowych inspiracji w najnowszym numerze OOH magazine

admin_cyber
02 lut 2024
  • Wywiady: Immergas, De’Longhi, Movember Polska, Michelin, Cocodrillo, CCC, YOPE, Pasieki Braci Sadowskich i YES.
  • Gadżety reklamowe: jubileuszowe rozmowy (Yax Interactive, FitChoice, Red Bird, Żejmo&Siatecki), nowości i inspiracje gadżetowe.
  • Sektory branżowe: Event&Mice, Trade Marketing, Marketing Online.

Nowy rok, nowy OOH magazine – w tym roku ten branżowy magazyn z kwartalnika zmienia się w półrocznik. Mocno rozwija się też serwis online magazynu, w którym czytelnicy mogą znaleźć jeszcze więcej nowości, autorskich materiałów i wywiadów z ekspertami branżowymi.

Numer otwiera zestawienie predykcji dotyczących 2022 roku. Przedstawiciele agencji reklamowych i firm z branży marketingowej przewidują trendy i analizują wyzwania, z którymi przyjdzie się zmierzyć naszej branży w bieżącym roku. Na łamy magazynu zaproszono jak zawsze przedstawicieli największych marek i firm, którzy w wywiadach mówią o mijającym roku i planach na przyszłość. Tym razem to przedstawiciele takich brandów jak Immergas, De’Longhi, Movember Polska, Michelin, Cocodrillo, CCC, YOPE, Pasieki Braci Sadowskich i YES.

Jak zawsze w numerze mocna reprezentacja branży upominków reklamowych. Słów kilka poświęcono organizacjom branżowym jak IPPAG i PIAP, a także świętowaniu jubileuszy branżowych: Yax Interactive, FitChoice, Red Bird, Żejmo&Siatecki.

Poszukujący pomysłów na biznesowe upominki na pewno znajdą wiele inspiracji w zestawieniu nowości w gadżetach reklamowych na 2022 rok. Sporo również o reklamie w miejscu sprzedaży, a także przegląd trendów i prognoz w postaci POS Barometru. Eksperci przyglądają się m.in. infuencer marketingowi, który jest ostatnio pod lupą UOKiK. Nie zabrakło miejsca na sektor Event&Mice, który mimo pandemicznych zawirowań stara się zdobyć swój kawałek reklamowego tortu.

Najnowszy numer bezpłatnie można pobrać TUTAJ.