Antybakteryjna ochrona MicrobanTM w pieczątkach COLOP

0
Grupa_Microban_Aura

Coraz więcej badań potwierdza, że to właśnie biura są idealnym miejscem namnażania się bakterii i wirusów. Dodatkowo, istnieje wiele miejsc szczególnie narażonych na występowanie szkodliwych drobnoustrojów chorobotwórczych. Jak wobec tego chronić się w miejscach takich jak szpitale, przychodnie, żłobki, przedszkola czy nawet biura mniejszych i większych firm?

Oprócz podstawowych zasad higieny warto przyjrzeć się przedmiotom codziennego użytku. Szczególnie jeśli używane są one przez więcej niż jedną osobę, co ułatwia przenoszenie bakterii i wzrost ryzyka zachorowań. Wychodząc na przeciw takim zjawiskom, firma COLOP weszła we współpracę ze światowym liderem – twórcą ochrony antybakteryjnej MicrobanTM stosowaną w branżach takich jak: przemysł, medycyna czy produkty codziennego użytku.

W efekcie powstała linia pieczątek COLOP z ochroną antybakteryjną MicrobanTM,która jest wyposażona w trwałe zabezpieczenie, oparte na technologii 3G Silver. Srebro od wieków znane jest ze swoich właściwości antybakteryjnych. Ochrona MicrobanTM wprowadzana do obudowy pieczątki już na etapie produkcji, gwarantuje hamowanie namnażania i rozwoju bakterii takich jak: E.coli, S.aureus, MRSA oraz Salmonella.

Ochrona antybakteryjna MicrobanTM stosowana w pieczątkach COLOP jest trwała i nie ulega zniszczeniu nawet w wyniku wielokrotnego używania. Właściwości płynów antyseptycznych określa się na około kilku do kilkunastu godzin. Natomiast trwała ochrona antybakteryjna MicrobanTM działa przez wiele lat.

Linia pieczątek antybakteryjnych COLOP obejmuje serię podstawowych pieczątek takich jak podpisówki i firmówki linii Printer IQ, a także pieczątki kieszonkowe Pocket Plus z ochroną antybakteryjną MicrobanTM szczególnie polecane pielęgniarkom, ze względu na możliwość przewieszenia tego typu pieczątki na smyczy. Dla tych, którzy stosują pieczątkę bardzo intensywnie, idealnym będzie automat Expert lub Classic, gdzie ochronę antybakteryjną zamieszczono w uchwycie i nakładce pieczątki.

COLOP jest wystawcą wrześniowych targów FestiwalMarketingu.pl.

www.colop.pl