Firma Paul Stricker S.A. po raz drugi na FestiwalMarketingu.pl

0
Ooh_Magazine_banner

Paul Stricker S.A. globalny dostawca upominków reklamowych i właściciel marki oraz katalogu HIDEA2016 po raz kolejny będzie wystawcą podczas tegorocznego FestiwalMarketingu.pl, który odbędzie się w Warszawie w dniach 7-8 września 2016.

– Impreza ta wpisała się już na stałe w branżowy grafik i jest uważana za nowe otwarcie przed szczytem sezonu. Podczas targów, będziemy chcieli pochwalić się nową kolekcją przygotowaną specjalnie na nadchodzące gorące miesiące w branży produktów reklamowych oraz kolejną edycją katalogu Xmas – mówi Paweł Grzeszczuk,
Central Europe Director w Paul Stricker S.A. – Jesteśmy pewni, że produkty klasy Premium z naszej autorskiej kolekcji hideadesign spotkają się z dużym zainteresowaniem naszych klientów. Natomiast kolekcja świąteczna dostarczy pozytywnych wrażeń i wiele radości.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 7-8 września 2016 r. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku. Tegoroczna odsłona targów zajmie aż dwie hale warszawskiego centrum wystawienniczego. Dwukrotne zwiększenie powierzchni targów jest naturalną konsekwencją rozwoju imprezy, która w tym roku zanotowała dynamiczny wzrost.

www.hideagifts.com

www.stricker-europe.com