Konferencja Marketing Mix – promocyjna rejestracja do końca lipca

0
Plansza_800x600

Nietuzinkowi prelegenci, wymiana wiedzy i doświadczeń, networking i jeszcze więcej. Już po raz drugi podczas FestiwaluMarketingu.pl odbędzie się konferencja Marketing MIX. Tegoroczna edycja poświęcona została tematyce z branży kosmetycznej i farmaceutycznej.

Konferencja odbędzie się 8 września w EXPO XXI w Warszawie w ramach FestiwalMarketingu.pl – 8 edycjiTargów Reklamy i Poligrafii Reklamowej. Uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję wysłuchać prelekcji prowadzonych przez nadzwyczajnych ekspertów, pracujących dla czołowych klientów z branży kosmetycznej i farmaceutycznej.

Na scenie wystąpią między innymi:Alicja Cybulska, Natalia Hatalska, Zbigniew Kokot, Marcin Gieracz, Olaf Dąbrowski, Piotr Orliński, Miłosz Wójcik i Paweł Tkaczyk.

Goście przed wysłuchaniem pierwszej prelekcji oraz podczas przerw, będą mieli okazję w specjalnie przygotowanych do tego strefach, przeprowadzać rozmowy biznesowe.

Uczestnicy wysłuchają ośmiu prelekcji na których między innymi poznają tajniki komunikowania własnej marki, dowiedzą się jak będą wyglądały opakowania przyszłości i znajdą odpowiedź na pytanie jak tworzyć kreatywne rozwiązania marketingowe. To wszystko i jeszcze więcej dostępne na wyciągnięcie ręki, wystarczy się zarejestrować TUTAJ.

Podczas Marketing Mix odbędzie się także ceremonia wręczenia POS STARS – nagród w konkursie na najlepsze display’e.

Na uczestników czeka także losowanie nagród. Przy odrobinie szczęścia podczas losowania, będzie można otrzymać nagrody ufundowane przez sponsorów wydarzenia.

Ci którzy zdecydują się na udział otrzymają nie tylko niepowtarzalną okazję poszerzenia swojej wiedzy marketingowej, nawiązania relacji biznesowych, czy skorzystania z gotowych narzędzi, ale także znajdą praktyczne rozwiązania dzięki którym będą o krok do przodu od konkurencji.

Konferencja obędzie się 8 września w EXPO XXI w Warszawie w ramach FestiwalMarketingu.pl