5 pomysłów na sprawdzone upominki biznesowe. Co wybrać?

0
Zdj. Fotolia - haveseen

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas spotkań w rodzinnym gronie, okres podsumowań i czas, w którym tradycją stało się wręczanie upominków najbliższym. Magiczna atmosfera świąt przekłada się także na relacje biznesowe. Z okazji Bożego Narodzenia możemy wyrazić naszą wdzięczność, szacunek i podziękować za wspólnie osiągnięte cele biznesowe. Idealne do wyrażenia tych uczuć są upominki świąteczne. Podpowiadamy, które wybrać.

Galanteria skórzana

Ponadczasowa i nieśmiertelna. Skóra jest materiałem, który towarzyszy nam od zawsze, cechuje ją jakość, trwałość i duża odporność na czynniki zewnętrzne. Portfele, paski, etui na okulary, tablet czy klucze, torby i torebki oraz wizytowniki – słowem, całe spectrum wyboru. Skóra kojarzy się z luksusem i elegancją, jest uniwersalnym i bezpiecznym prezentem. Zachowuje swoje właściwości na lata, a jej odmiany, różne warianty kolorystyczne i możliwości znakowania sprawiają, że jest prezentem dla każdego.

Szukaj galanterii na http://giftsonline.pl/galanteria_i_dodatki

Elegancki alkohol i cygara

Whisky z wyższej półki, eleganckie wino czy luksusowe cygaro, może sprawdzić się w przypadku, gdy kontrahent jest nam bliżej znany. Wyszukany alkohol to dobry pomysł na prezent, uniwersalny i doceniamy przez koneserów. Doskonałym dodatkiem do prezentu będą także korkociągi i zestawy do wina, termometry czy karafki. Taki prezent dla kontrahenta może nam zdecydowanie ocieplić relacje i pomóc w przyszłych interesach, ale nietrafiony może wpłynąć na nie negatywnie. Mowa tu szczególnie o relacjach międzykulturowych i sytuacjach, gdy alkohol nie jest mile widziany.

Szukaj eleganckich alkoholi i cygar na http://giftsonline.pl/alkohole_i_cygara

Kalendarze

Książkowe, ścienne, terminarze biznesowe, planery, trójdzielne i wieloloplanszowe – kalendarzowe spektrum jest ogromne, a zbliżający się koniec roku to moment, gdy spersonalizowany kalendarz będzie nie tylko doskonałym pomysłem na utylitarny prezent, ale także efektywną formą reklamy.

Szukaj kalendarzy na http://giftsonline.pl/search/biuro_i_druk/kalendarze

Elektronika

Dynamiczny postęp technologiczny sprawił, że gadżety elektroniczne na dobre zadomowiły się w branży artykułów promocyjnych. A wybierać jest w czym, od popularnych pamięci przenośnych, przez powerbanki, słuchawki, głośniki czy zegarki. Kreatywny koncept, designerska forma i innowacja technologiczna to przepis na biznesowy trafiony prezent.

Szukaj gadżetów elektronicznych na http://giftsonline.pl/elektronika

Kosze prezentowe

Czyli gadżetowy marketing mix. Kosze prezentowe to sprawdzony pomysł na upominek dla klientów biznesowych. Wypełnione słodyczami, czekoladkami, kawą, herbatą czy pierniczkami. Słowem, czego dusza (i ciało) zapragnie!

Zobacz co możesz wybrać: http://giftsonline.pl/slodycze_i_napoje

I bonus: Piękne opakowanie

Gdy mamy już wybrany prezent, warto zadbać o opakowanie, które nie tylko podkreśli elegancję naszego prezentu, ale i sprawi, że obdarowany poczuje się wyjątkowo. Poczynając od eleganckich toreb, przez oryginalne pudełka, na wyjątkowych kasetkach kończąc.

Szukaj toreb i opakowań na http://giftsonline.pl/torby_i_opakowania

Jak zaznacza Monika Opałka, dyrektor sprzedaży OOH magazine i administrator strony giftsonline.pl, w okresie przedświątecznym widać wzmożone zainteresowanie wyżej wymienionymi grupami produktowymi. – Przed świętami spływa do nas najwięcej zapytań na artykuły stricte prezentowe. Co ciekawe, niezależnie od pory roku niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się popularne i zawsze modne długopisy reklamowe, kubki i ceramika, a także torby papierowe, czy balony – wyjaśnia Monika Opałka.

Sprawdzone gadżety reklamowe można znaleźć na największej wyszukiwarce gadżetów online: www.giftsonline.pl