Wielkie odliczanie do FestiwalMarketingu.pl

0
Już tylko 60 dni pozostało do święta branży reklamowej i poligraficznej. 12-13 września w EXPO XXI Warszawa odbędzie się Jubileuszowa edycja targów reklamowych FestiwalMarketingu.pl i poligrafii reklamowej FestiwalDruku.pl.

To już 10. edycja targów podczas których odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą ponad 250 wystawców, a Ci zaprezentują szeroką ofertę produktową. W tym roku będzie to marketingowo-eventowy MIX: od top gadżetów reklamowych poprzez materiały POS. Specjalne miejsce na hali zajmuje także branża eventowa skupiona w Strefie EVENT MIX. Tegoroczne święto branży ponownie odbędzie się na dwóch halach EXPO XXI Warszawa.

Lista wystawców: TUTAJ.

Organizatorzy, redakcja OOH magazine zapraszają przedstawicieli agencji reklamowych, drukarń, dyrektorów i pracowników działów marketingu oraz przedstawicieli sektora EVENT & MICE. Jubileuszowa edycja zapowiada się rekordowo. Na targi można zarejestrować się bezpłatnie TUTAJ.

Jak co roku, targom towarzyszy szereg wydarzeń specjalnych, takich jak: konkursy branżowe, warsztaty, szkolenia i konferencje.

Do Konkursu POS STARS na najlepsze display’e reklamowe w tym roku zgłaszają się kolejne firmy, w związku z dużym zainteresowaniem zaistniała również potrzeba stworzenia nowych kategorii: POS EVENT, KIDS i ROZRYWKA, których w poprzednich edycjach nie było. Zgłoszone do konkursu POS-y będzie oceniało profesjonalne JURY w 16 kategoriach, zostanie przyznana także nagroda GRAND PRIX oraz NAGRODA PUBLICZNOŚCI, zwiedzający targi, także będą mogli oddać swój głos na POS, który najbardziej przypadnie im do gustu. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać tylko do końca lipca na adres: m.wilczak@oohmagazine.pl.

Tradycyjnie odbędzie się również konkurs SUPER GIFT, wyłaniajacy zwycięzców w 6 kategoriach cenowych na najlepsze gadżety. Ruszyło już głosowanie, które potrwa do końca lipca, swój głos na najlepszy festiwalowy gadżet można oddać wypełniając formularz TUTAJ. Wszystkie zgłoszenia, a jest ich blisko 100, będzie można podziwiać w specjalnej strefie SUPER GIFT podczas Festiwalu.

Pierwszego dnia targów podczas trzeciej edycji konferencji EVENT MIX uczestnicy spotkają się z ekspertami i praktykami eventowymi. Tematem przewodnim jest REWOLUCJA W EVENTACH. Gośćmi specjalnymi będą: Krzysztof Ibisz i Emilian Kamiński. Spotkanie skierowane jest do dyrektorów merketingu, event managerów oraz pracowników agencji eventowych. Można jeszcze kupić bilet TUTAJ. Liczba miejsc ograniczona.

Z kolei już po raz czwarty, drugiego dnia targów przedstawiciele agencji reklamowych spotkają się podczas konferencji MARKETING MIX między innymi z uznanym psychologiem, trenerem i autorem wielu publikacji Jackiem Santorskim. Więcej informacji oraz bilety TUTAJ.

Bezpłatnej rejestracji na wydarzenie można dokonać TUTAJ.

Partnerem strategicznym targów jest firma: ulotki.pl

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 12-13 września w EXPO XXI Warszawa.