8. edycja katalogów promo – zamów reklamę

admin_cyber
02 lut 2024

8. edycja katalogów promo będzie miała swoją premierę podczas Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań, które odbędą się we wrześniu w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

 

Katalogi dedykowane są szeroko rozumianej branży gadżetów i poligrafii reklamowej. Publikacja wydawana jest w dwóch osobnych grzbietach i skierowana do dwóch grup docelowych. Pierwsze wydanie to oficjalny katalog targowy – wykaz producentów, importerów i dystrybutorów dedykowany pracownikom Agencji Reklamowych.

 

Kolejne skierowane do klientów końcowych, działów marketingu/PR oraz właścicieli firm z wyselekcjonowanej bazy sektora FMCG, elektronicznego, finansowego, motoryzacyjnego, przemysłowego, odzieżowego, farmaceutycznego itp. Katalog skierowany do klientów końcowych jest integralną częścią OOH magazine.
Emisja zaplanowana jest na wrzesień 2014. Dystrybucja katalogów promo odbędzie się podczas Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań oraz imienną wysyłka pocztą.

 

Do końca czerwca można zamówić reklamę w katalogach promo, kontakt telefoniczny 32 206 76 77 lub e-mail: festiwal@oohmagazine.pl