Adsystem z nowatorskim rozwiązaniem – Ścianka Vario w technice sublimacji

0

Systemy prezentacji reklamowej to w świecie biznesu nie tylko potrzeba, ale i z reguły obowiązek każdego przedsiębiorcy. Każda firma z założenia dąży do tego, aby to jej usługi, czy produkty dotarły do odbiorcy szybciej i lepiej niż konkurencyjne.

W takim przypadku ważny jest nie tylko sam przekaz, ale i nośnik na którym umieszczona jest reklama. Firma Adsystem, która zajmuje się produkcją tego typu systemów, zwraca uwagę na fakt, że nośnik reklamowy jest sam w sobie często doskonałym wyróżnikiem na tle podobnych systemów oferowanych na rynku.
Klienta zainteresować może niebanalny kształt systemu, użyty materiał, kolory a nawet kompozycja całości. Takim systemem, który na rynku szczególnie się wyróżnia i przyciąga swoją atrakcyjnością jest produkowana w Adsystem w technice sublimacji ścianka reklamowa Vario.
Nie dość, ze odwzorowanie kolorów nie ma sobie równych, to dzięki specjalistycznym maszynom jesteśmy w stanie stworzyć zupełnie nowe systemy reklamowe, gdzie tylko nasza, czy klienta wyobraźnia ogranicza nowe możliwości.
Ścianka Adwall Vario jest łatwa w użyciu, poręczna, lekka i co najważniejsze – wydruk może być wykorzystywany wielokrotnie, a grafikę można prać, co powoduje, że  nadal jest ona jak nowa.
Rzecz niezwykle istotna, to ta, że stelaż jest tak opracowany, że nie ma w nim zbędnych elementów, które mogłyby się z czasem zepsuć. Tym samym do jednej konstrukcji zawsze można wydrukować dodatkową grafikę z innym projektem. Nie ma potrzeby ponoszenia nowych kosztów i wydatków na nowy system, gdy zajdzie potrzeba wymiany samej grafiki.

 

Te wszystkie korzyści pozwalają reklamodawcy nie tylko skutecznie dotrzeć do klientów, ale również znacznie obniżyć koszt reklamy w przyszłości. System Vario jest odpowiedzią na oczekiwania klientów i zapowiedzią rewolucji na rynku systemów wystawienniczych.