Akademia Zarządzania Barwą

W gronie ekspertów:

Krzysztof Pawluk (Technical Sales Specialist, EFI) udowodni, że zarządzanie barwą wcale nie musi być tak bardzo kosztowne. Tematem jego prezentacji będzie omówienie rozwiązania chmurowego EFI IQ, które pozwala na śledzenie zmian jakości koloru na poszczególnych urządzeniach sterowanych kontrolerami EFI Fiery oraz monitorowanie efektywności działania tych urządzeń.

Natomiast Grzegorz Mencfel (Business Account Manager Commercial & Industrial Printing, Epson Europe, Oddział w Polsce) opowie Państwu o najnowszych rozwiązaniach w systemach proofingowych, a niektóre z nich będzie można zobaczyć na stoisku firmy Epson podczas trwających targów.

Istnieje możliwość skorzystania z możliwości indywidualnych spotkań z ekspertami i wcześniejszego umówienia takich konsultacji – prosimy podczas rejestracji na warsztaty wpisać w uwagach formularza informację z prośbą o indywidualne rozmowy z ekspertem.

Program spotkania (powtarzany każdego dnia targów w tych samych godzinach) jest następujący:

11.00–11.05 Powitanie uczestników i rozpoczęcie warsztatów

11.05–13.00

Czy zarządzanie kolorem musi być kosztowne?

Prezentacja EFI IQ. Indywidualne konsultacje.

Krzysztof Pawluk, Technical Sales Specialist, EFI

13.00–14.30

Najnowsze rozwiązania w systemach proofingowych.

Indywidualne konsultacje. Prezentacja rozwiązań Epson na stoisku firmy

Grzegorz Mencfel, Business Account Manager Commercial & Industrial Printing, Epson Europe, Oddział w Polsce

15.00 Zakończenie warsztatów

Warsztaty organizują: Wydawnictwo Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, wraz ze spółką OOH magazine – organizatorem targów FestiwalDruku.pl i FestiwalMarketingu.pl, oraz z Partnerami: EPSON i EFI.

Warsztaty odbędą się w dniach 9–10 września br. w sali warsztatowej przy stoisku „Świata DRUKU” – C11 w hali nr III w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Udział w warsztatach jest bezpłatny dla wszystkich, którzy do dnia 7 września br. zarejestrują się TUTAJ i zapoznają się z regulaminem udziału w spotkaniu.

Jednocześnie, w celu bezpłatnego wejścia do sali warsztatowej na terenie targów, należy wypełnić formularz na stronie organizatora targów: http://festiwaldruku.pl/formularz/

Więcej informacji pod numerem telefonu: 42 687 12 92 oraz biuro@swiatdruku.eu