AleWorek dołącza do grona wystawców targów reklamy

0

Poznańska firma oferująca upominki i dodatki z lnu i naturalnych tkanin po raz pierwszy zaprezentuje swoją ofertę na wrześniowych targach reklamy.

AleWorek to marka prowadzona przez pasjonatkę szycia – Adriannę, Adkę. W swojej poznańskiej pracowni wraz z ekipą krawców – szyje worki, plecaki, torby oraz opakowania na gadżety z lnu, bawełny i juty, ale nie tylko. Świeże podejście do każdego klienta oraz niepowstrzymana kreatywność sprawiają, że miesięcznie powstaje tam nawet 20 tysięcy worków. Firma ciągle się rozwija, zatrudnia kolejne osoby, które sprawiają, że składanie zamówienia jest tak proste, jak zawiązanie buta!

– W pracowni Adka szyjemy solidne worki z antybakteryjnych, naturalnych materiałów. Nasze krawcowe codziennie dochowują starań, aby produkty wychodzące spod szyldu AleWorek były wykonane jak najlepiej. Co za tym idzie? Oprócz tego, że są praktyczne, to raczą oko designem i starannością wykonania. Nasz klient posiada reklamowy worek, który zdobi produkt i sprawia, że jego firma kojarzona jest z przedsiębiorstwem przyjaznym środowisku, a po takie produkty sięgają konsumenci świadomi, podążający za eko-trendem – bo nasze produkty, są w stu procentach naturalne – wyjaśnia Adrianna Wołczyk, CEO AleWorek.

Z nowymi propozycjami firmy będzie można się zapoznać bezpośrednio na targach. AleWorek zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska J13.

– Wśród firm, dla których, realizowali projekty, znajdziemy H&M, De’Longhi, Knorr, Kamis, HOLLIE Warsaw, Tchibo i wiele innych. Mam nadzieję, że dzięki udziałowi w FestiwalMarkegtingu nawiążemy kolejne ważne kontakty biznesowe – mówi Adrianna Wołczyk.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku. Tegoroczna odsłona targów po raz kolejny zajmie aż dwie hale warszawskiego centrum wystawienniczego. Dwukrotne zwiększenie powierzchni targów jest naturalną konsekwencją rozwoju imprezy, która ciągle notuje dynamiczny wzrost.

www.aleworek.pl