Alkohol w parze od AS-PARTY po raz pierwszy w targowej Strefie EVENT MIX

0

Podczas tegorocznego FestiwalMarketingu.pl. firma AS-PARTY zaprezentuje nową atrakcję alkoholową pochodzącą ze Stanów Zjednoczonych.

Vapshot, bo o nim mowa, to tajemnicza maszyna, która pozwala cieszyć się różnymi smakami wybranych przez nas alkoholi w formie mgiełki alkoholowej do wdychania przez słomkę. Alkohol podawany jest w specjalnie zaprojektowanych pojemnikach, które są pod ciśnieniem i w których można mieszać różne rodzaje alkoholi.

Maszyna wprowadza alkohol bezpośrednio do krwiobiegu przez płuca, co jest bardzo szybkie i wydajne. Normalnie, kiedy pijemy alkohol musi przejść przez cały układ pokarmowy, co zajmuje dużo czasu i potrzeba dużo więcej alkoholu, aby uzyskać ten efekt „spożycia”.

Co równie istotne, w jednym parowym shocie znajduje się 1/60 dawki klasycznego kieliszka, a mimo to natychmiast odczuwamy delikatny szum, który po około 20 min. ulatnia się z organizmu. Tak minimalna dawka alkoholu jest bezpieczna do przyjęcia w formie parowej i wystarczająca, by „rozkręcić” i uatrakcyjnić imprezę, a na tym przecież zawsze najbardziej zależy organizatorom. Ponadto alkohol podany w ten sposób jest bardzo aromatyczny i delikatny zarazem.

– Proponowana przez AS-PARTY atrakcja jest rozwiązaniem w sytuacjach, kiedy chcemy by alkohol na evencie był, ale zależy nam na jego kontrolowanym spożywaniu oraz na efekcie zaskoczenia, dzięki któremu uroczystość zostanie miło zapamiętana. Podczas Festiwalu chcemy pokazać, że dzięki parowym shotom jest to możliwe – mówi Alina Astemberg, właściciel firmy AS-PARTY.

Alkohol w parze będzie można wypróbować na stoisku F16 w Strefie EVENT MIX.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana IV edycja konferencji Event MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się pierwszego dnia targów. W tym roku formuła wydarzenia będzie otwarta, tzn. będą w nim mogli wziąć w nim udział wszyscy odwiedzający targi.

Poniżej relacja z targów 2018: