Allbag z eko torbami na Festiwalu Marketingu

0

Ekologiczne i dla każdego – takim hasłem promuj swoje torby firma Allbag, która od ponad pięciu lat oferuje produkty ekologiczne najwyższej klasy.

Allbag jest producentem, importerem i dystrybutorem toreb reklamowych. Firma może się poszczycić dwoma zakładami produkcyjnymi połączonymi z pracowniami drukarskimi. Prócz tego na terenie kraju posiadają trzy magazyny, w których mieści się ponad 5000000 gotowych toreb. Wszystkie produkowane przez tę firmę torby posiadają certyfikaty jakości pochodzenia danego surowca, dlatego też można z pełną odpowiedzialnością nazwać je produktami ekologicznymi.

Torba bawełniana lub papierowa to idealne rozwiązanie dla osób śledzących najnowsze trendy modowe i środowiskowe. Wyjście poza standardy i konwencje w temacie produkcji toreb ekologicznych z nadrukiem umożliwia klientom firmy dostosowanie torby reklamowej, jak i tej codziennego użytku, do każdych potrzeb i wymagań. Stworzenie idealnej eko torby staje się dzięki firmie Allbag nie tylko możliwe, ale przede wszystkim niezwykle wygodne i łatwo dostępne.
W ofercie szeroki zakres wyboru wielkości torby, gramatury oraz koloru. Dostępne w stałej sprzedaży papierowe torby ekologiczne produkowane są z papieru w 100% pochodzącego z recyklingu. W ofercie także nieskończone możliwości wykonania nadruku w technice sitodruku, metodą fleksograficzną oraz offsetową. Torebki firmowe, torby reklamowe z nadrukiem czy torby na zakupy to zdecydowanie mocne strony firmy.
www.allbag.pl