AllBag na Festiwalu Marketingu

admin_cyber
02 lut 2024

Podczas tegorocznego Festiwalu Marketingu swoją ofertę zaprezentuje firma AllBag, która jest producentem i dystrybutorem toreb reklamowych.

 

AllBag po raz kolejny uczestniczy w wydarzeniu. Firmę cechuje duża innowacyjność. Poprzez tworzenie oryginalnych projektów dla każdego klienta, spełnia ich wszystkie wymagania i według swojego motta: „U nas każdy wyjdzie z torbami” zdobywa grono zadowolonych kontrahentów.

 

Na Festiwalu Marketingu firma AllBag pokaże szeroką gamę produktów z branży toreb reklamowych. Począwszy od toreb papierowych z uchwytem skręcanym, toreb prestiżowych z uchwytem sznurkowym, toreb laminowanych personalizowanych po przyciągające oko torby materiałowe, wykonane między innymi z: bawełny, polipropylenu, juty, drelichu itp.

 

– Dzięki staranności doboru toreb reklamowych w AllBag nasz produkt przestaje być wyłącznie przedmiotem użytkowym, lecz staje się przede wszystkim upominkiem o szczególnym charakterze. Wyjątkowa torba reklamowa zawsze wzbudza pozytywne emocje i wspiera najlepsze relacje z klientem. Nasze starannie wyselekcjonowane torby to gwarancja podkreślenia indywidualności w połączeniu z wysoką jakością i najlepszą ceną – mówi Jakub Zając, brand manager w firmie AllBag.

 

www.allbag.pl