AltaSoft wystawcą w Strefie EVENT MIX targów reklamy

admin_cyber
02 lut 2024

W tym roku w gronie wystawców wrześniowych targów w Strefie EVENT MIX już po raz czwarty pojawi się AltaSoft, firma specjalizująca się w autorskich rozwiązaniach IT w ramach obsługi konferencji, szkoleń oraz imprez branżowych.

Firma AltaSoft powstała w lipcu 2000 r. po to, by dostarczać oprogramowanie szyte na miarę najbardziej wymagających klientów, głównie dla agencji eventowych i firm organizujących szkolenia – ale nie tylko.

Jak podkreśla przedstawicielka firmy – AltaSoft stawia na interaktywność.

– Obecnie, aby zamienić słuchacza w uczestnika konieczna jest interakcja i  możliwość wpływania na przebieg wydarzenia, która zwiększy jego zadowolenie z uczestnictwa w konferencji i pozwoli mu z niej więcej wynieść.  Słuchacze nie rozstają się ze smartfonami, a my wiemy, jak wykorzystać możliwości urządzeń mobilnych, by zaangażować uczestników  do czynnego udziału w szkoleniach, wykładach i konferencjach – podkreśla Agnieszka Smok z AltaSoft.

Mając przy sobie tylko smartfon, bez instalowania dodatkowych aplikacji, mając tylko dostęp do strony internetowej przez dowolną przeglądarkę,  uczestnicy mogą brać udział w:quizach i testach umożliwiających sprawdzenie przyswojonej wiedzy,wyrażaniu opinii o wykładach, konkursach z nagrodami z wyłonieniem osób najtrafniej i najszybciej odpowiadających, dyskusjach poprzez zadawanie pytań wykładowcom (również przez wysłanie SMS).

– Po raz kolejny bierzemy udział w targach licząc na nawiązanie współpracy z następnymi agencjami eventowymi. Organizatorowi udostępniamy panel zarządzający tymi wszystkimi opcjami: AS-ASK. System AS-ASK oraz aplikacje mobilne AS-EVENT dedykowane dla wydarzenia chcemy przedstawić w targowej Strefie EVENT MIX – mówi Agnieszka Smok.

Z wyjątkową ofertą firmy będzie można zapoznać się już we wrześniu, AltaSoft zachęca do odwiedzenia stoiska J21.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana IV edycja konferencji Event MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się pierwszego dnia targów. W tym roku formuła wydarzenia będzie otwarta, tzn. będą w nim mogli wziąć w nim udział wszyscy odwiedzający targi.