Gadżety z grawerem od alaser.pl – nowej marki firmy alu-frost na targach reklamy

0

Na tegorocznych targach reklamy po raz pierwszy pokaże swoje możliwości firma alu-frost, która dzięki długoletniemu doświadczeniu i kreatywności zespołu, utworzyła markę alaser.pl.           

Park maszynowy firmy daje szeroki wachlarz możliwości i pozwala sprostać wymaganiom, nawet najbardziej wymagających klientów. Cięcie stali, zapewniają wysoko wyspecjalizowane lasery, które dzięki wykorzystaniu technologii fiber, pozwalają uzyskać skomplikowane kształty, wycinane z dokładnością do 0,1 mm. Maszyny do druku UV i grawerowania dają możliwość produkcji ciekawych gadżetów w postaci kolorowych magnesów, otwieraczy i breloków, które zaskakują swoją estetyką, trwałością i żywym odwzorowaniem barw.


W ofercie alaser.pl znajdują się również spersonalizowane medale, statuetki i trofea. Wykorzystanie różnych technologii i maszyn, indywidualny kształt i grafika, powodują, że zadowoleni klienci wracają – a to buduje najbardziej i motywuje do dalszego rozwoju.
alaser.pl to także artykuły wyposażenia wnętrz. Produkowane stojaki na wino i parasole, dopełniają przestrzeń, akcentują styl pomieszczeń, pełniąc w nich jednocześnie funkcje użytkowe.

W ocenie firmy alu- frost, Festiwal to idealna okazja do zebrania informacji o potrzebach i oczekiwaniach przyszłych klientów, którzy będą mogli poznać produkty i możliwości firmy.

alu-frost i marka alaser.pl zaprasza na swoje stanowisko G12.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

Film podsumowujący ubiegłoroczną edycję targów:

 

www.alufrost.pl

www.alaser.pl