Amagraf z maszynami do zadruku tkanin w technologii DTF na targach

0
Amagraf

Firma Amagraf zaprasza na prezentacje maszyn do zadruku tkanin w technologii DTF, różnego rodzaju grafik wielkoformatowych, a także urządzeń do zadrukowywania gadżetów podczas tegorocznej edycji targów.

Targi te odbędą się w dniach 14-15 września w Warszawie w Centrum Expo XXI. Podczas tej imprezy – na stoisku Atrium (numer E1 w hali 3) – Amagraf, dystrybutor urządzeń z oferty tej firmy, będzie do dyspozycji wszystkich gości, prezentując najnowsze rozwiązania do druku, dedykowane produkcji różnego rodzaju materiałów reklamowych.

– Miło nam będzie prezentować ofertę dedykowaną drukarniom i agencjom reklamowym wspólnie z naszym partnerem – firmą Atrium. Wśród prezentowanych przez nas urządzeń będą znane już i cenione na rynku maszyny, dlatego zapraszamy wszystkich do spotkania z nami podczas tej imprezy – mówi Piotr Alwingier z firmy Amagraf.

Amagraf

Wśród urządzeń, które będą prezentowane znajdzie się m.in. Mutoh PerformanceJet 2508UF – wielkoformatowy ploter płaski LED-UV o wymiarach 1250 x 2540 mm z ruchomą bramą karetki. Łączy on w sobie zestaw zaawansowanych funkcji, które – jak podkreśla dostawca – maksymalizują wydajność urządzenia: 4 wysokowydajne głowice drukujące w technologii „grayscale” (zmienna kropla atramentu), nośniki o grubości do 10 cm i maksymalnej gramaturze 50 g/m², wielostrefowy stół z podsysem (o różnych rozmiarach stref), system pinów pozycjonujących, a także możliwość rozbudowy do 6 głowic drukujących. Dzięki zastosowanej technologii UV-LED – zdaniem producenta – jest on idealnym wyborem, pozwalającym zwiększyć wydajność i zaoferować dostęp  do wysokomarżowych zleceń z użyciem koloru białego. – Urządzenie to, oferujące druk z białym kolorem i lakierem – mówi Piotr Alwingier – prezentowane było po raz pierwszy na stoisku firmy Amagraf w 2020 roku i już wówczas wzbudziło duże zainteresowanie.

Cały materiał dostępny TUTAJ.