AMT Product – pierwszy polski producent atramentów eko i mild solwentowych

0

AMT Product, wystawca Festiwalu Druku, jako jedyna firma w Polsce rozpoczęła produkcję atramentów eko i mild solewntowych.

 Po kilkunastu miesiącach testów wiosną tego roku wprowadzono do sprzedaży pierwsze  z linii produktowych atramentu  AMT JET – DS 2 Eco i AMT JET – DS2 Mild  stworzonych na  bazie europejskich komponentów oraz certyfikowanych pigmentów.
Całość produkcji odbywa się w Polsce i jest kontrolowana na każdym etapie procesu. Na dzień dzisiejszy firma prowadzi zaawansowane prace nad wdrożeniem  do sprzedaży atramentu sublimacyjnego  AMT Subli- Jet . Jest to kolejna z linii produktów przygotowana przez firmę.
Do tej pory firma skutecznie wprowadziła do sprzedaży laminaty płynne do zabezpieczania wydruków wielkoformatowych, które na dzień dzisiejszy są najczęściej kupowanymi  laminatami płynnymi na rynku. Charakteryzują się one bardzo dobrą odpornością na promieniowanie UV oraz na uszkodzenia mechaniczne. Do tego firma posiada linię produktów przeznaczonych do ułatwienia aplikacji folii oraz jej usuwania.
Strategią firmy, która jest realizowana od początku jej istnienia, jest dostarczanie na rynek produktów, zawierających w sobie innowacyjne rozwiązania, bardzo dobrych jakościowo, ale w cenach dostosowanych do polskiego rynku  przy jednoczesnym zapewnieniu klientom  wsparcia technicznego i serwisu.
– Zapraszamy na stoisko gdzie będzie można zobaczyć jak drukują nasze atramenty AMT  JET – DS 2 Eco i Mild , sprawdzić  jak szybko  poradzić sobie z usuwaniem  folii, przekonać się o łatwości zastosowania laminatów płynnych  oraz poznać pozostałe produkty. Z wszystkimi Państwa problemami borykaliśmy się prze wiele lat prowadząc drukarnię. Nasze rozwiązania wynikają z naszych doświadczeń i dlatego są  praktyczne, skuteczne i tanie – mówi Marek Polewka z AMT Polska.