Antra po raz drugi na targach reklamy

0
SONY DSC
SONY DSC

Antra, uznany producent wysokiej jakości kalendarzy i notesów, a także bezpośredni importer drobnej elektroniki oraz producent upominków reklamowych, ponownie dołącza do grona wystawców FestiwalMarketingu.pl.

– Zachęceni efektami poprzedniej edycji, po raz drugi bierzemy udział w targach.  W ten sposób świętujemy nasz wyjątkowy jubileusz. Z naszymi klientami jesteśmy już bowiem od 25 lat. Nieustannie dbamy o stały rozwój firmy, podnosimy nasze kwalifikacje i poszerzamy zakres oferowanych usług – wyjaśnia Barbara Porębska, Dyrektor ds. Marketingu w fimie Antra.

W tym roku do oferty kalendarzy 2017 zostały wprowadzone nowe oprawy, atrakcyjne kolory i ciekawe rozwiązania wewnętrzne.

Z nowymi propozycjami będzie można się zapoznać bezpośrednio na targach. Antra zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska I3.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 7-8 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku. Tegoroczna odsłona targów zajmie aż dwie hale warszawskiego centrum wystawienniczego. Dwukrotne zwiększenie powierzchni targów jest naturalną konsekwencją rozwoju imprezy, która w tym roku zanotowała dynamiczny wzrost.

www.antra.com.pl