ASTAT dołącza do wystawców FestiwalMarketingu.pl

admin_cyber
02 lut 2024

W gronie wystawców targów reklamy i poligrafii reklamowej pojawiła się kolejna nowa firma – ASTAT Sp. z o.o., dostawca wysokojakościowych taśm samoprzylepnych. Podczas wrześniowego Festiwalu zaprezentuje ofertę produktów dedykowanych m.in. branży reklamowej, poligraficznej i opakowaniowej.

Firma Astat jest liderem wśród dystrybutorów wysokojakościowych taśm i materiałów samoprzylepnych. Taśmy najlepszych europejskich producentów i nowoczesny park maszynowy zapewniają dużą elastyczność w doborze odpowiednich produktów i realizowaniu niestandardowych zamówień dopasowanych do potrzeb klientów.

– Targi FestiwalMarketingu.pl to doskonała okazja do zaprezentowania zarówno nowości w naszej ofercie, m.in. taśm do fotopolimerów, czy wykrojów wycinanych laserowo, jak i produktów, które od lat cieszą się uznaniem naszych klientów – taśm dwustronnych do banerów, kalendarzy, etykiet i tabliczek. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie, a my z zaangażowaniem zrealizujemy zarówno małe, nietypowe zamówienia, jak i duże serie produkcyjne – mówi Mirosław Winter, kierownik działu taśm ASTAT Sp. z o.o.

ASTAT zaprasza na targach do odwiedzenia swojego stoiska B11.

Impreza odbędzie się 7-8 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku. Tegoroczna odsłona targów zajmie aż dwie hale warszawskiego centrum wystawienniczego. Dwukrotne zwiększenie powierzchni targów jest naturalną konsekwencją rozwoju imprezy, która w tym roku zanotowała dynamiczny wzrost.

www.astat.com.pl