Atrakcje na event od EVEREST CLIMBING ponownie w Strefie EVENT MIX

0

W tym roku na w gronie wystawców wrześniowych targów w Strefie EVENT MIX ponownie powitamy firmę EVEREST CLIMBING, pomysłodawcę i producenta innowacyjnych urządzeń wyznaczających nowe trendy w dziedzinie sportu, rekreacji i rozrywki.

Firma EVEREST CLIMBING zawitała na FestiwalMarketingu.pl po raz pierwszy w 2016 roku, prezentując ruchomą ściankę wspinaczkową „EVEREST”. Atrakcja szturmem zdobyła rynek i na stałe wpisała w program wydarzeń, gwarantując świetną zabawę całym rodzinom.

O tym, co wpłynęło na decyzję wystawienia się ponownie na wrześniowych targach mówi Piotr Małecki, prezes firmy EVEREST CLIMBING.

– Jesteśmy nie tylko producentem i sprzedawcą, ale też czynnym uczestnikiem rynku eventowego. Dzięki obecności w Strefie EVENT MIX nawiązaliśmy współpracę z wieloma agencjami eventowymi w całej Polsce. W tym roku zajęliśmy się również urządzeniami z dziedziny wirtualnej rzeczywistości, o które branża eventowa coraz bardziej zabiega.

Naszą odpowiedzią na bardzo szybko rosnące zainteresowanie tą tematyką są dwa nowatorskie symulatory. Pierwszy z nich jest połączeniem zabawy i ćwiczeń fizycznych, i symuluje lot w odrzutowym skafandrze, nurkowanie lub lot na bardzo dużej wysokości. Drugi jest fantastyczną symulacją wyścigów samochodowych. Oprócz wrażenia wirtualnej rzeczywistości pozwala on nam na odczuwanie przeciążeń, których doznajemy, jadąc na trasach wyścigowych w prawdziwych samochodach rajdowych.

Mamy nadzieję, że uda nam się zaprezentować oba symulatory (nad drugim jeszcze pracujemy). Jesteśmy pewni, że urządzenia wzbudzą duże zainteresowanie i w bardzo krótkim czasie będziemy zmuszeni do zwiększenia produkcji, aby móc obsłużyć jak najszersze grono klientów – wyjaśnia Piotr Małecki.

Z wyjątkową ofertą firmy będzie można zapoznać się już we wrześniu, EVEREST CLIMBING zachęca do odwiedzenia stoiska A18 w Strefie EVENT MIX.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana II edycja konferencji Event MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się pierwszego dnia targów.

www.everest-climbing.com