Avant Fabryka Porcelitu ponownie na targach

admin_cyber
02 lut 2024

Avant Fabryka Porcelitu to marka ceramiki użytkowej, projektowanej ze specjalnym uwzględnieniem branży reklamowej. Od ponad 25 lat wytwarza kubki i filiżanki znakowane indywidualnym nadrukiem. Po raz kolejny zaprezentują swoją ofertę zwiedzającym FestiwalMarketingu.pl.

– Jako jedyni w Polsce realizujemy własną produkcję kubków i filiżanek ze wszystkimi jej etapami. Nasze wyroby są projektowane i produkowane w Polsce, co więcej są chronione prawami autorskimi. Do ich produkcji używamy wyłącznie bezpiecznych surowców, w tym mas z czystej ekologicznie glinki ceramicznej i szkliw czołowych producentów Unii Europejskiej. Kreujemy nowe trendy, dajemy naszym klientom gwarancję najwyższej jakości i rzetelności. Pragniemy, aby efektem naszej pracy była ceramika codziennego użytku, sprawdzająca się jako upominek i nośnik reklamy – mówi Łukasz Bujanowicz z Avant Fabryka Porcelitu.  

Na targach firma będzie promować swoje tegoroczne nowości:

  • kubek Woody, łączący ceramikę i materiały naturalne
  • kubki z masy barwionej – produkty barwione w masie ceramicznej. Szkliwione bezbarwnie wewnątrz, nieszkliwione na zewnątrz. Dostępne w 4 kolorach. Technologia dostępna dla 4 specjalnie przygotowanych produktów.

Poza tym na ich stoisku D6 czeka na zwiedzających mnóstwo inspiracji i pomysłów oraz produkty w wielu kolorach i wielkościach.

www.avant.pl