Awih z nowościami na Festiwalu Marketingu

0
Awih

AWIH od ponad 25 lat produkuje papierowe torby reklamowe i opakowania, stale zwiększając ofertę produktów. Podczas wrześniowego Festiwalu Marketingu zwiedzający będą mieli okazję poznać nowe propozycje.

– W ubiegłym roku powiększyliśmy nasz park maszynowy o nową technologię druku. Wyszliśmy na przeciw klientom, którzy oczekują od nas zadrukowanego opakowania w pełnym kolorze i to niezależnie od nakładu. W połączeniu z naszymi wysokimi stanami magazynowymi klient otrzymuje torbę lub pudełko z nadrukiem CMYK w krótszym terminie i w niższej cenie – mówi Zbigniew Zieliński z AWIH.

W naszej ofercie mamy torby papierowe z uchwytem skręcanym, płaskim oraz sznurkowym, które cieszą się największym powodzeniem. Sprzedajemy także sznurek do toreb. Produkcję sznurka uruchomiliśmy w 2008 roku. Obecnie mamy bogatą ofertę kolorów i duże możliwości produkcji różnej długości sznurka, zakończeń itp.

Jesteśmy dumni  widząc nasze torby i opakowania z logiem wielu wiodących marek. Zaufali nam nie tylko duże firmy ale także agencje reklamowe dla których mamy odrębną ofertę cenową. Staramy się stale poszerzać nasz asortyment, wprowadzać do produkcji nowe technologie tak aby nasza oferta była atrakcyjna dla naszych partnerów.

– Z niecierpliwością czekamy na udział w Targach Festiwal Marketingu 2022. Chcemy pokazać nasze opakowania zadrukowane przy pomocy nowej technologii oraz nowe produkty, a także poznać nowe oczekiwania klientów – dodaje Zbigniew Zieliński.

AWIH będzie jednym z wykonawców toreb dla zwiedzających wrześniowy Festiwal Marketingu. Swoją ofertę pokaże na stoisku J11.

Więcej informacji z branży artykułów promocyjnych TUTAJ.