Aż 10 debiutujących wystawców na wrześniowych targach reklamy!

0

Ponowna możliwość organizacji targów pozwoliła na wznowienie przygotowań targów FestiwalMarketingu.pl. Ruszyła rejestracja online.  Do grona wystawców dołączają kolejne firmy. Swoją ofertę pokaże po raz pierwszy aż 9 firm: Czapkireklamowe.pl, Czekolada Szorski, IT.focus, KINGCAP, Manufaktura Ceramiki Łódź, mojaramka.pl, One Group, Pracownia Lukrecja, WINK oraz Wise Display & Expo.

Jak podkreśla Monika Opałka, Dyrektor Sprzedaży FestiwalMarketingu.pl, biznes potrzebuje spotkań. – Nie ukrywamy, że ostatnie miesiące dla nas jako organizatora targów, były okresem niepewności i wątpliwości. Tym bardziej cieszy nas rosnące zainteresowanie targami, szczególnie w kontekście nowych firm, które wystawiają się na targach po raz pierwszy. To jasny sygnał branży, która potrzebuje spotkania w profesjonalnej przestrzeni, powrotu do prowadzenia biznesu i spotkania z klientami oraz kontrahentami. Co więcej, akcja telemarketingowa, którą przeprowadzaliśmy w ostatnich tygodniach z agencjami reklamowymi i drukarniami, utwierdziła nas w tym przeświadczeniu. Biznes rodzi się na targach, szczególnie w naszej branży. Narzędzia do komunikacji online, tak ostatnimi czasy pomocne w kontakcie z klientami czy dostawcami, nie są w stanie zastąpić kontaktu FACE to FACE, możliwości obejrzenia produktów czy zobaczenia na żywo maszyn – wyjaśnia Monika Opałka.

Do grona nowych firm dołączyły właśnie:

Czapkireklamowe.pl to marka, która została powołana do życia w 2011. Od tego czasu jest dystrybutorem czapek firmy Headwear. Obecnie posiada show room w Warszawie, w którym każdego dnia można zobaczyć ponad 300 czapek z dotychczasowych realizacji ukazujących wszystkie możliwe metody znakowania. Dodatkowo posiadanie własnego parku maszynowego (hafciarnia ze studiem projektowym, plotery i prasy do aplikacji nadruków ) wpływa na obniżenie kosztów produkcji oraz skrócenie czasu przygotowania czapek.

www.Czapkireklamowe.pl

Czekolada Szorski zaprasza do świata wyjątkowych smaków, unikalnych kompozycji i niezapomnianych czekoladowych doznań. Oferuje produkty z prawdziwej belgijskiej czekolady, starannie ręcznie wykonywane kolekcje pralin, trufli, czekolad figurek oraz wielu innych czekoladowych produktów, które zachwycają wyglądem oraz naturalnym smakiem, a dzięki personalizacji oraz wyjątkowemu opakowaniu tworzą idealny upominek zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm.

www.czekoladaszorski.pl

IT.focus. 4 miliony złotych na zbiórce crowdfundingowej dzięki grywalizacji? Aplikacja, która w ciągu miesiąca od uruchomienia zebrała blisko 10 tysięcy użytkowników i została przetłumaczona na 23 języki? Oto możliwości IT.focus – katowickiego software house, który dokonał obydwu z tych rzeczy. Jak mówią o sobie: „Od 5 lat łączymy technologie z pasją, która procentuje realizacjami skutecznie zdobywającymi rzesze klientów i nisze rynkowe. Jeżeli posiadasz pomysł na biznes, odwiedź nas na naszym stoisku, a powiemy Ci, jak od razu zacząć oszczędzać dzięki IT”.

www.itdotfocus.com

KINGCAP – czapkipromocyjne.pl specjalizuje się w produkcji czapek reklamowych. Mogą sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej ofercie dostępnych modeli, zdobień i znakowań. Przewagą konkurencyjną firmy jest dostępność blisko 200 modeli czapek zimowych i z daszkiem w szerokiej gamie kolorystycznej, które czekają w magazynie na personalizację według wytycznych klienta. Wszelkiego rodzaju zdobienia jak m.in. haft płaski, haft 3D, nadruki, wykonywane są w tym samym miejscu, dzięki czemu zapewniają szybką realizację zamówienia.

www.czapkipromocyjne.pl

Manufaktura Ceramiki Łódź. W ofercie znajdują się zawieszki ceramiczne, które mogą być gadżetem reklamowym w postaci spersonalizowanej, wykonanym w dowolnym kształcie. Można na niej umieścić logo lub nazwę firmy, jak również dedykację. Na zamówienie można wykonać zawieszki w dowolnym kształcie, kolorze i z wybranym motywem. Każdy przedmiot jest wykonany i szkliwiony ręcznie – dzięki temu produkty mają swój niepowtarzalny kształt oraz zdobienie. Na stoisku firmy będzie można zobaczyć również inne produkty z oferty, które mogą być prezentem na każdą okazję,  dla rodziny i znajomych. Będą to magnesy, ceramika użytkowa typu kubki, miseczki czy zestawy śniadaniowe, do kawy i herbaty itp.

mojaramka.pl to firma, która zajmuje się produkcją ramek premium do tablic rejestracyjnych. Wszystkie produkty wykonywane są ze stali nierdzewnej. Producent dba o najwyższą jakość wykonania, aby spełnić wysokie oczekiwania klientów. Prowadzi sprzedaż w całej Europie.

www.mojaramka.pl

One Group jest producentem spersonalizowanych tekstyliów reklamowych. Misją firmy jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości w najlepszej cenie, bez narzucania minimów ilościowych. Wszystkie produkty powstały z połączenia pasji, dążenia do perfekcjonizmu i wieloletniego doświadczenia.  Sukcesem firmy jest traktowanie każdego klienta jak VIPa, tak by dopasować ofertę do jego potrzeb.  Oferta skierowana jest wyłącznie do agencji reklamowych, pośredników w sprzedaży B2B.

www.chustywielofunkcyjne.pl

Pracownia Lukrecja to producent pierników w różnej odsłonie. Oferują upominki dla gości, prezenty, ale także pierniki reklamowe z logo firmy czy pierniki typowo bożonarodzeniowe. Artystyczne pierniki pieczone i dekorowanie od serca na indywidualne zamówienia; pierniki spersonalizowane, okolicznościowe, tematyczne, pierniki reklamowe – stanowiące wizytówkę firmy w niecodziennej formie. Firma organizuje również warsztaty dekorowania pierników dla dzieci i dorosłych, co stanowi doskonałą okazję, by zintegrować pracowników w dużej czy małej firmie.

www.lukrecja.org.pl/pl/

WINK to polska marka oferująca wyjątkowe butelki i kubki termiczne dla ceniących styl i dobry smak. Smak rozumiany dwojako – zarówno jako ten związany z doskonałym designer, jak i walorami smakowymi. Butelki WINK to unikalne wzory i atrakcyjne kolory. To solidne wykonanie ze stali nierdzewnej bez BPA, 100% szczelności. Zachowują temperaturę napojów ciepłych do 12, a zimnych do 24 godz. Możliwa personalizacja więc produkt doceniony przez agencje reklamowe jako gadżet reklamowy lub prezent biznesowy.

www.winkbottle.com

Wise Display & Expo swoją ofertę kieruje do event managerów, organizatorów konferencji, marketingowców szukających innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań wspierających marketing targowy.  Firma z Legnicy współpracuje ze światowymi liderami w branży targowej, aby osiągnąć najwyższy poziom szczegółowości. Wise Display & Expo jako pierwsza firma w Polsce została zaproszona do programu bePartner build (beMatrix) potwierdzając najwyższą jakość, oraz nieszablonowane podejście do budowy stoisk targowych.

www.wisedisplay.pl

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się dniach 9-10 września br. w EXPO XXI Warszawa. Podczas targów zaprezentują się przedstawiciele sektora szeroko pojętej reklamy – dostawcy artykułów promocyjnych, przedstawiciele poligrafii reklamowej, producenci POS i sektor EVENT. Targom towarzyszyć będą liczne wydarzenia dodatkowe: konferencje, warsztaty, pokazy, szkolenia oraz konkursy branżowe.