Be Joy-pakPOS z opakowaniami na każdą okazję premierowo na targach reklamy

0

Na FestiwalMarketingu.pl po raz pierwszy swoje rozwiązania zaprezentuje Be Joy-pakPOS – doświadczona introligatornia reklamowa i producent opakowań.

Firma od lat doradza i produkuje materiały wspierające sprzedaż. Działa na rynku materiałów POSM, produkując na zamówienie materiały reklamowe, standy, display’e, torby, kalendarze, opakowania oraz wykonując produkcje nietypowe.

Wkładki zamawiane przez klientów są wysoce cenione za swoją dokładność, innowacyjność oraz funkcjonalność. Wielokrotnie wspierają sprzedaż bardziej niż opakowania. Pełnią funkcje ochronne, jak i ekspozycyjne.

– Zaprezentujemy przekrój naszych możliwości, od opakowań ekskluzywnych poprzez produkcje nietypowe, wymagające specjalistycznej wiedzy i umiejętności introligatorskich, manualnych i artystycznych. Pasja, poświęcenie i otwarcie na nowe pomysły idealnie współgrają z jakością towaru – podkreśla Paweł Szablewski, Dyrektor Produkcji Be Joy-pakPOS.

SONY DSC

Be Joy-pakPOS zachęca do odwiedzenia stoiska A5.

– Zapraszam do współpracy wszystkich, którzy cenią kompleksowe wsparcie w ramach każdego projektu. Szeroki zakres prac, wykorzystywanych materiałów i ogromne doświadczenie pozwalają nam na projektowanie i produkcje wzmacniające pozytywne wizerunki marek naszych klientów – dodaje Paweł Szablewski.

 

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana V edycja konferencji MARKETING MIX – spotkanie z udziałem praktyków i ekspertów z dziedziny sprzedaży i marketingu odbędzie się drugiego dnia targów. W tym roku formuła wydarzenia będzie otwarta, tzn. będą w nim mogli wziąć w nim udział wszyscy odwiedzający targi. Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji, w tym roku jedyne co muszą zrobić, to zarejestrować się na targi na stronie FestiwalMarketing.pl: KLIKNIJ.

Jak wyglądała impreza wystawiennicza rok temu? Warto przypomnieć sobie relację w filmowej pigułce: