BEN, generalny dystrybutor Develop, wystawcą Festiwalu Druku

0

Do wystawców Festiwalu Druku dołączyła, założona w 1988 roku firma BEN, specjalizująca się w dostarczaniu urządzeń kopiująco – drukujących wraz z obsługą serwisową oraz wsparciem informatycznym.

– Nasza wiedza, profesjonalizm oraz najwyższy światowy poziom obsługi klienta zostały wynagrodzone przyznaniem naszej firmie tytułu Generalnego Przedstawiciela Develop w Polsce. Naszym jedynym celem jest zadowolenie klienta poprzez dostarczenie najlepszych rozwiązań w dziedzinie szeroko pojętego druku cyfrowego. Nasz serwis posiada certyfikat ISO na świadczone przez nas usługi, zaś technicy serwisu regularnie uczestniczą w licznych szkoleniach serwisowych odbywających się w siedzibie firmy Develop – mówi Grzegorz Kajzer, Specjalista ds. Technicznych w Ben.

Develop w swojej ofercie posiada ponad 50 modeli urządzeń w tym, tak popularne na europejskim rynku urządzenia jak Develop ineo+ 224e oraz serię urządzeń Develop ineo+ 1060L, ineo+ 1060 oraz ineo+ 1070, które dzięki swojej niezawodności, doskonałej jakości oraz bezkonkurencyjnej cenie zakupu i eksploatacji stały się prawdziwymi hitami wśród drukarń oraz agencji reklamowych. Jak informuje dostawca, Develop to najnowocześniejsze na świecie urządzenia do druku cyfrowego dla poligrafii.

– W czasie nadchodzącego Festiwalu Druku nasza firma zaprezentuje najpopularniejsze na polskim rynku urządzenie do druku cyfrowego produkcyjnego Develop ineo+ 1060L oferujące doskonałą jakość, niezawodność a także niski koszt zakupu oraz eksploatacji. Dodatkowo odwiedzający nasze stoisko będą mieli możliwość zapoznania się z informacjami na temat najnowszych modeli produkcyjnych ineo+ 1100 oraz ineo+ 1085, które w ostatnim czasie zyskują sobie coraz większą popularność, głównie ze względu na jakość wydruku dorównującą offsetowi a także druk na podłożach do 350g/m2 z prędkością 100 lub 85 str./min. Podciśnieniowy system poboru papieru, automatyczny pomiar gęstości koloru oraz unikalny system zarządzania tworzeniem rastra to tylko kilka z wielu technologii, które wpływają na wyjątkowość tych urządzeń – wyjaśnia Grzegorz Kajzer.

www.developpolska.pl