bikePROMOTION z kreatywnymi kampaniami na targach reklamy

admin_cyber
02 lut 2024

bikePROMOTION  to wyjątkowe, rzucające się w oczy rowery reklamowe. Charakterystyczne, ekologiczne i, co najważniejsze, skuteczne rozwiązanie reklamowe zostanie po raz pierwszy zaprezentowane na FestiwalMarketingu.pl.

Dzięki bikeQUAD z reklamą można zrealizować kreatywne kampanie w obleganych i trudno dostępnych miejscach. Designerski rower możemy postawić na plaży, przejechać się nim ścieżką rowerową wzdłuż morza, deptaka lub umieścić go w innym, ruchliwym miejscu. Firma realizuje kampanie samplingowe podczas festiwali, koncertów, zawodów sportowych, targów i innych eventów.

Charakterystyczne, efektywne rozwiązanie reklamowe daje szansę na zaskoczenie swoich klientów oryginalną kampanią z kompletem spersonalizowanych grafik. Ekologiczna outdoorowa forma przekazu na rowerach z systemem audio marketingu i produktywnym zasięgiem w lokalizacjach trudno dostępnych dla klasycznych nośników – daje przewagę nad klasycznymi formami zewnętrznej reklamy.

Innowacyjne narzędzia outdoorowo-ambientowe wykorzystywane w event marketingu zostaną zaprezentowane na stoisku R8 przy wejściu do hali I.

– Na targach przedstawimy nasze nowe produkty, bikeEVENTS które mają szerokie zastosowanie w event marketingu outdoor/ indoor. Mamy nadzieję, że dzięki udziałowi w Festiwalu nawiążemy współpracę z firmami eventowymi, poszerzymy bazę klientów oraz partnerów biznesowych – podkreśla Agata Koczergo z bikePROMOTION.

Impreza odbędzie się 12-13 września w EXPO XXI Warszawa.

Trwa bezpłatna rejestracja dla odwiedzających imprezę: ZOBACZ TUTAJ.