Billboard-X nowym wystawcą FestiwalMarketingu.pl

0
billboard-1

Firma Billboard-X zadebiutuje na targach FestiwalMarketingu.pl prezentując swoją ofertę produkcyjną billboardów oraz konstrukcji wielkoformatowych.

Billboard-X działa na rynku od wielu lat, oferując swoim klientom kompleksową obsługę reklamy zewnętrznej. W ofercie znajdziemy zarówno konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe jak i klasyczne billboardy. Firma specjalizuje się w billboardach segmentu PREMIUM, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dodatkowym atutem jest fakt, że w zespole znajdują się projektanci i konstruktorzy, którzy przygotowują dokumentacje projektowe i nadzorują proces uzyskiwania pozwoleń na budowę.

– Zdecydowaliśmy się zaprezentować swoją ofertę na tegorocznych targach wiedząc, że z roku na rok odwiedza je coraz większa liczba gości, którzy poszukują nowych rozwiązań i sprawdzonych partnerów w reklamie i marketingu. Zależy nam na pozyskaniu nowych kontrahentów agencyjnych i budowaniu świadomości, że reklama zewnętrzna a ściślej billboardy powinny wyróżniać się jakością – mówi Dawid Stanisz z Billboard-X.

Na stoisku firmy Billboard-X będzie można zapoznać się z elementami konstrukcyjnymi, skonsultować się i porozmawiać z projektantami oraz wycenić interesujące modele tablic. Z okazji debiutu targowego z pewnością pojawią się interesujące i wyjątkowe promocje.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 7-8 września br. w EXPO XXI Warszawa.

www.Billboard-X.pl