BTL Logistik oficjalnym partnerem FestiwalMarketingu.pl

0
Woman hand accepting a delivery of boxes from deliveryman

Wiodąca firma specjalizująca się w transporcie materiałów BTL zapewni obsługę logistyczną i dostarczenie przesyłek w trakcie trwania targów reklamy i poligrafii reklamowej.

BTL Logistik działa w obszarze kompleksowej obsługi klienta z zakresu logistyki i transportu wraz z konfekcjonowaniem i magazynowaniem towaru.

– Przez nasze magazyny przechodzą miliony ulotek reklamowych, które później trafiają do skrzynek pocztowych klienta indywidualnego. Zajmujemy się całym procesem logistycznym – od druku do dostarczenia wszystkich materiałów klientowi docelowemu.

Możemy mówić o sobie, że jesteśmy specjalistami w transporcie wszelkiego typu gadżetów i ulotek reklamowych wraz z plakatami, które są dystrybuowane przez nas dla dużych sieci handlowych, jak i mniejszych podmiotów. O transporcie materiałów reklamowych wiemy wszystko i mamy na to gotowe rozwiązania  – zaznacza Ireneusz Koniecko, prezes BTL Logistik.

Udział we wrześniowych targach w roli partnera to dla BTL Logistik szansa na nawiązanie nowych kontaktów z klientami i kontrahentami. Zwłaszcza, że główna oferta firmy skierowana jest właśnie do branży reklamowej i poligraficznej.

–  Mamy gotowe rozwiązania dla małej i dużej agencji reklamowej . Jesteśmy w stanie  sprostać każdemu zleceniu jakie może mieć agencja reklamowa, począwszy od skomplikowanej konfekcji każdego materiału czy gadżetu po prostą wysyłkę korespondencji wraz z wydrukiem. Specjalizujemy się również w wysyłce plakatów reklamowych  wraz z konfekcją. Pakowanie i wysyłanie gadżetów dla naszych zleceniodawców to praca, którą najbardziej lubimy i w tym jesteśmy najlepsi. Dlatego jesteśmy tam, gdzie są nasi i potencjalni klienci – podkreśla Ireneusz Koniecko.

Firma, która posiada doświadczoną kadrę pracowniczą, kilka magazynów oraz centrum logistyczne we Włocławku, na co dzień współpracuje z licznymi przewoźnikami oraz z firmami spedycyjnymi i kurierskim, jak również posiłkuje się transportem własnym.

Z jej usług korzystają m.in. firmy należące do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, które nie kryją zadowolenia z poziomu świadczonego serwisu logistyczno-transportowego.

– Od lutego korzystamy z usług firmy BTL Logistik. Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej opieki podczas realizacji zleceń oraz bezproblemowego i szybkiego dostępu do usług sprawdzonych przewoźników i to w bardzo konkurencyjnych cenach. Pomimo krótkiej ale jakże pomyślnej współpracy zdecydowanie możemy polecić BTL Logistick jako godną zaufania firmę – mówi Beata Buczyńska-Tatarek, Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu  Ritter-Pen.

– Współpracujemy z firmą BTL Logistik od kilku miesięcy i do tej pory nie mamy uwag do współpracy, która przebiega wzorcowo. Mamy czujnych opiekunów, którzy są bardzo pomocni. Możemy zlecać obiór paczek od jednego klienta i wysyłkę do innego – nie koniecznie do nas. Przesyłki realizowane są terminowo. Gorąco polecamy wszystkim usługi tej firmy jako solidnego partnera – dodaje dr Edyta Lisowska, Managing Director EBLIS B&L.
FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

www.btllogistik.pl