CAMKRAFT z wypukłymi naklejkami na wrześniowych targach

0
CAMKRAFT

CAMKRAFT – producent naklejek wypukłych, upominków reklamowych oraz producent elementów z tworzyw sztucznych i metali pokaże swoją ofertę podczas wrześniowych targów reklamy i poligrafii.

Główną domeną firmy jest produkcja samoprzylepnych, trwałych i efektownych oznakowań i upominków reklamowych dla najbardziej wymagających klientów. Proponowane produkty pozwalają klientom na wyeksponowanie swojego logo, marki lub produktu. Dział prototypowania z 20 letnim doświadczeniem pomoże w przygotowaniu odpowiedniej grafiki lub kształtu, natomiast duży i nowoczesny park maszynowy zapewni krótki czas realizacji zachowując najwyższą kontrolowaną jakość.

– Fuzja firmy CAMKRAFT i Przedsiębiorstwa LT-1 przyczyniła się do praktycznie nieograniczonych możliwości produkcyjnych indywidualnych, nawet najbardziej wymagających gadżetów – mówi Robert Kędzierski, współzałożyciel obydwu firm.

CAMKRAFT CAMKRAFT CAMKRAFT CAMKRAFT

Nie ma ograniczeń co do miejsca aplikacji naklejki. Zastosowane wysokiej jakości surowców z atestami pozwala na znakowanie wyrobów w każdej branży takich jak oznakowania sprzętu medycznego, zabawek, żywności, branży energetycznej, meblarskiej, samochodowej, budowlanej  etc. oraz do  znakowania upominków reklamowych.

Oznakowania tworzą niepowtarzalny produkt spełniający swoje funkcje przez wiele lat. Posiadana technologia pozwala na produkcję ażurowych naklejek w formie wyciętych liter lub po obrysie znaku firmowego. Idealnie sprawdzają się tutaj samoprzylepne folie srebrne i złote. Naklejki mają modny efekt lustra lub chromu z dodatkową powłoką soczewki.

– Ogromny nacisk na jakość oraz terminowość a także 20 letnie doświadczenie pozwoliło pozyskać współprace z wieloma firmami zarówno w kraju, jak i na całym świecie. Ofertę kierujemy także do wszystkich agencji reklamowych, proponując bardzo korzystne warunki współpracy partnerskiej – mówi Robert Kędzierski.

– Na Festiwal Marketingu przywieziemy mnóstwo samoprzylepnych naklejek wypukłych w przeróżnych barwach i wielkościach. Ponadto zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony internetowej www.camkraft.pl i do dalszej współpracy – mówi Robert Kędzierski.

Firma CAMKRAFT zaprezentuje swoją ofertę podczas targów na stoisku G10.

Pełną listę wystawców można znaleźć TUTAJ.