Capira z marką The Alloy na FestiwalMarketingu.pl

0

The Alloy to marka produktów higienicznych, ochronnych i antybakteryjnych, pomagających w bezpiecznym funkcjonowaniu. The Alloy powstało dla estetów dbających o swój komfort i bezpieczeństwo.

– Tworzymy z myślą o tych, którzy są otwarci, żyją uważnie i przykładają wagę do przedmiotów, którymi się otaczają. Wybieramy więc formy nietrącące nudą i powtarzalnością, świeże, cieszące Twoje oko. Nasze produkty przygotowywane są w małej polskiej manufakturze otoczonej zielenią i spokojem. Te dobre wibracje wpływają do naszych butelek oraz na finalny efekt w postaci produktów trafiających w Twoje ręce – mówi Paulina Małyska, Marketing manager w Capira.

Kosmetyki posiadają w składzie 70% alkoholu gwarantującego bezpieczeństwo i skuteczność antybakteryjną i antywirusową. Ponadto nawilżają oraz pielęgnują dłonie, nie powodując ich wysuszenia oraz podrażnienia. Capira oferuje realizację indywidualnych projektów, co pozwala stworzyć wyjątkowy design swojego produktu i cieszyć się niepowtarzalnym kosmetykiem.

Więcej informacji o marce TUTAJ i na portalu Facebook.

KL