Centrum Reklamy RB na Festiwalu Marketingu

0

Centrum Reklamy RB jest prężnie rozwijającą się firmą specjalizującą się w grafice przestrzennej,  produkcji liter blokowych świecących, kasetonów i pylonów reklamowych.

 

Bogaty park maszynowy oraz wykwalifikowany personel umożliwiają realizację większości pomysłów i projektów klientów. Firma jest także bezpośrednim importerem  maszyn i materiałów eksploatacyjnych do produkcji liter i znaków 3D. Sztandarowym produktem firmy jest Giętarka automatyczna Bending Prestige Line do produkcji liter blokowych. Urządzenie to umożliwia szybkie i precyzyjne wykonanie elementów składowych znaków przestrzennych. Charakteryzuje się wysoką wydajnością pracy, co pozwala zaoszczędzić czas, a tym samym zwiększyć ilość realizowanych zleceń. Praktyczna wiedza i umiejętności zdobywane przez lata w branży są dla klientów gwarancją jakości oferowanych artykułów i usług. Pozwala także na zapewnienie wyczerpujących tematykę szkoleń oraz usług serwisowych po zakupie. Centrum Reklamy RB zajmuje się także importem dystansów montażowych oraz licznych modeli systemów identyfikacji wizualnej.

 

Jak informuje producent, dbając o dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa nieustannie stara się ulepszać i poszerzać swoją ofertę, szczególną uwagę zwracając na sugestie Klientów.

 

www.centrum-reklamy.com.pl