Ceramika reklamowa firmy WAZA na targach reklamy

0

W gronie wystawców swój debiut będzie miała firma rodzinna WAZA z południowej Wielkopolski, która od niemal 30 lat zajmuje się produkcją dekorowanych wyrobów porcelanowych, szklanych i emaliowanych.

Nowoczesny park maszynowy, a także własna drukarnia sitodrukowa pozwalają na realizację różnorodnych projektów pod względem asortymentu i nadruku, co daje wiele możliwości klientowi. Oferta WAZY obejmuje nie tylko kubki, ale także cały przekrój porcelany stołowej czy szkła np. szklanki, kieliszki, wazony. Firma oferuje także możliwość usługi dekorowania lub wypału na powierzonym towarze.

Dzięki wieloletniej współpracy z Polskimi Fabrykami Porcelany firma WAZA będzie promować polskie produkty, których ceny są porównywalne do importowanych. W ofercie znajdą się przede wszystkim ciekawe kubki i filiżanki.

– Targi to kolejna możliwość poznania i pokazania nowym klientom oferty naszej firmy. Jesteśmy świadomi, że branża reklamowa rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego chcemy umocnij swoją pozycję na rynku. Gadżety reklamowe, takie jak kubki, są cały czas jedną z najbardziej popularnych form promocji i dbania o wizerunek firmy. Naszym celem jest oprócz terminowych realizacji – oferowanie klientowi fachowego doradztwa i indywidualnego podejście do projektu oraz najwyższą jakość wykonania. To są nasze standardy, które pozwalają na wypracowanie cennych  relacji biznesowych – mówi właściciel firmy WAZA, Zenon Kijowski.

Firma zaprasza do zapoznania się ze swoimi rozwiązaniami na stoisku F18.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

Film podsumowujący ubiegłoroczną edycję targów:

www.waza.pl

JK