Charytatywna akcja Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce na Festiwalu Marketingu

0

Do wystawców targów dołączyło Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce, oferujące charytatywne kartki świąteczne.

 

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce razem z wydawnictwem Ilustris, jak co roku przygotowało kolekcję wyjątkowych karnetów świątecznych. To znacznie więcej niż piękny wzór i życzenia, to piękna idea, która niesie dobro. Dobro, którego potrzebują dzieci opuszczone i osierocone.

 

Akcja skierowana jest do firm zaangażowanych społecznie, które chcą przesłać najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia swoim przyjaciołom, partnerom biznesowym i klientom, jednocześnie wspierając najbardziej potrzebujące dzieci. Kartki mogą mieć spersonalizowane, indywidualne nadruki życzeń i logotypy graficzne. Dostępne są również kartki elektroniczne w wersji animowanej i statycznej.

 

– Dochód ze sprzedaży kartek świątecznych zostanie przeznaczony na rzecz podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych w Polsce, dając im szansę na szczęśliwe dzieciństwo i lepszą przyszłość. Każda zakupiona pocztówka świąteczna pomoże opuszczonym i osieroconym dzieciom, które w SOS Wioskach Dziecięcych odnajdują dom pełen miłości – podkreśla Anna Wóltańska, PR & Marketing Assistant w Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

 

Charytatywne kartki świąteczne będzie można zamówić już we wrześniu na Festiwalu Marketingu.

Stowarzyszenie zaprasza na stoisko J5 – 9-10. września do hali EXPO XXI w Warszawie.

Wszystkie informacje związane z zamówieniem dla firm charytatywnych kartek świątecznych znajdują się na stronie:

www.sosdladzieci.pl