COLOP Polska z premierą E-marka CREATE podczas targów

0

COLOP Polska ponownie zaprezentuje swoją ofertę innowacyjnych urządzeń podczas targów FestiwalMarketingu.pl. Tym samym zapowiada premierę E-marka CREATE – nową wersję mobilnej drukarki i znakowarki E-mark która podczas zeszłorocznego FestiwalMarketingu.pl otrzymała Złoty Medal między innymi za innowacyjność, pomysłowość i świeże spojrzenie na temat drukowania mobilnego.

E-mark CREATE to mobilna drukarka, umożliwiająca tworzenie pełnokolorowych wydruków. Wykorzystując dedykowany cartridge z wbudowaną głowicą drukującą urządzenie jest w stanie drukować na wielu powierzchniach w tym na kartonie, tekturze falistej, sklejce, piance, gąbce czy styropianie.

Mobilna drukarka E-mark CREATE to urządzenie wszechstronne, znajdujące zastosowanie w wielu miejscach. Przeznaczeniem E-marka CREATE jest praca w miejscach kreatywnych, wymagających niebanalnych i nietuzinkowych rozwiązań. Dzięki możliwościom E-marka CREATE można np. personalizować winietki, tworzyć etykiety na domowe przetwory, przygotować opaski na urodzinową imprezę czy stworzyć oryginalną wstążkę i ozdobić nią bukiet kwiatów.

Oprócz E-marka CREATE na FestiwalMarketingu.pl pojawi się także podstawowa wersja E-marka, która może służyć jako automatyczny datownik, numerator czy generator kodów kreskowych lub QR. E-mark to urządzenie wielokrotnie nagradzane przez specjalistów z Polski i Świata. Mobilna drukarka E-mark jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród w branżowych m.in. Złotego Medalu na FestiwaluMarketingu2019, nagrody RedDot 2019, iF Design Award 2019 oraz EOPA 2020.

Na targach pojawią się także pieczątki NIO – absolutna nowość na polskim rynku – pieczątki z  zestawem wymiennych wzorów, które idealnie sprawdzą się przy dekoracji papeterii, prezentów czy kopert. Pieczątka NIO w prosty sposób nadaje dodatkom osobistego wyrazu. Użytkownika ogranicza cię tylko wyobraźnia.

colop.pl

emark.colop.pl