Consilio dołącza do grona debiutantów na FestiwalMarketingu.pl

0
K-33

W gronie wystawców targów FestiwalMarketingu.pl pojawiła się firma Consilio, posiadająca w swojej ofercie gadżety z filcu artystycznego. Działająca na rynku już od 2003 roku, Consilio oferuje swoje produkty nie tylko na terenie Polski, ale także w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji oraz na Litwie, Łotwie i w Estonii.

W tym sezonie Consilio stawia nie tylko na filcowe produkty, z których firma jest już znana, ale również na gadżety wykonane z ekozamszu. – Materiał ten stanowi świetną alternatywę dla filcowych toreb, kosmetyczek, a nawet breloków. Na targach FestiwalMarketingu.pl zaprezentowane zostaną znane już produkty w nowej, odmienionej odsłonie. Innowacyjność tkaniny pozwala na wykorzystanie jej na wiele sposobów w połączeniu nie tylko z filcem. Wszystkich Klientów serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stałą ofertą i nowościami Consilio – zaprasza Angelika Kałamarz z Consilio.

Consilio specjalizuje się w wykonywaniu unikalnych toreb, futerałów, artykułów biurowych i dekoracji na wiele specjalnych okazji. Oprócz doświadczenia z samym filcem, oferują różnorodne techniki zdobienia i znakowania filcu.

www.consilio.com.pl