COPY GENERAL debiutuje na targach FestiwalMarketingu.pl

0
b2d36c6b-73aa-4681-9a48-0e85efaa8b61

Dostawca usług druku i reprografii po raz pierwszy zaprezentuje swoją ofertę na wrześniowych targach reklamy.

Firma posiadająca oddziały w Polsce, Czechach, Rosji i na Węgrzech świadczy usługi projektowe, drukarskie i poligraficzne. Działania skierowane są do czterech grup odbiorców: klientów indywidualnych, branży budowlanej, marketingowej, szkoleniowej tj. dla szeroko pojętego biznesu.

– Zdecydowaliśmy się na udział w FestiwalMarketingu.pl, ponieważ pragniemy dotrzeć z naszymi produktami i usługami do jak najszerszej liczby odbiorców. Liczymy na pozyskanie nowych klientów, z którymi nawiążemy długotrwałą współpracę –  mówi Konrad Ziółkowski, specjalista ds. kluczowych klientów w COPY GENERAL.

W szerokiej ofercie firmy można znaleźć wizytówki, ulotki, naklejki, ale też magnesy reklamowe czy fototapety.  Na wrześniowych targach COPY GENERAL przedstawi bogaty wachlarz swoich produktów.

– Podczas targów skupimy się nie tylko na pojedynczych produktach, takich jak wyjątkowe identyfikatory, materiały w różnych oprawach czy systemach wystawienniczych. Najbardziej zależy nam na ukazaniu potencjalnym partnerom biznesowym korzyści płynących z kompleksowej obsługi nie tylko w zakresie szeroko pojętego druku, lecz także projektowania graficznego i elastycznego podejścia do każdego zlecenia. I nie mówimy tutaj tylko o wykonaniu ściśle określonego zadania, lecz również o pomocy przy budowaniu koncepcji i strategii działania w ramach danego projektu – wyjaśnia Konrad Ziółkowski.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 7-8 września br. w EXPO XXI Warszawa.

copygeneral.pl