Corthogreen z ekologiczną ofertą ponownie na targach

admin_cyber
02 lut 2024

Corthogreen B.V. to holenderski producent artykułów związanych z nasionami i zrównoważonych produktów promocyjnych. Po raz kolejny pokaże swoją ekologiczną ofertę na FestiwalMarketingu.pl.

Korzenie firmy rodzinnej sięgają roku 1888, od tego czasu zaczęła zaopatrywać w nasiona obywateli Holandii. Od 1995 roku Corthogreen dostarcza produkty związane z nasionami w całej Europie, z głównymi rynkami zbytu: w Niemczech, Francji, Belgii i Wielkiej Brytanii. Aktualnie firma ma w swojej zróżnicowanej ofercie produkty dla klientów na rynkach detalicznych (supermarkety DIY, sieci spożywcze, centra ogrodnicze), jak i dla dystrybutorów produktów promocyjnych i reklamowych (agencje reklamowe).

Producent od kilku lat posiada swoje biuro handlowe również w Polsce. Wzrastająca świadomość ekologiczna spowodowała, że zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszy również na rynku produktów promocyjnych. Dla Corthogreen jest bardzo ważny. W firmie wszystkie produkty są już „zielone” . Ale firma chce także ograniczać wpływ na środowisko poprzez zmniejszanie ilości materiałów opakowaniowych lub wykorzystanie całkowicie biodegradowalnych opakowań swoich produktów

Flagowy produkt – Papier nasienny

Jednym z najbardziej znanych produktów Corthogreen jest niesamowity papier nasienny. Składa się z dwóch warstw biodegradowalnego papieru z nasionami pomiędzy nimi. Ulotki czy koperty (nowość!) reklamowe wykonane z papieru nasiennego po przeczytaniu umieszcza się w ziemi, podlewa i czeka, aż będzie można cieszyć się pięknymi kwiatami, które z niego wyrosną. Papier jest całkowicie biodegradowalny, więc ulotka z niego wykonana, nie pozostawi żadnych odpadów. Firma oferuje szeroką gamę produktów z papieru nasiennego w różnych rozmiarach, kolorach, z różnymi nasionami (kwiaty, zioła, warzywa) i niestandardowymi nadrukami czy kształtami. Można samemu przekonać się o niesamowitych możliwościach jakie daje  papier nasienny Corthogreen, wystarczy zamówić bezpłatne próbki i wypróbować je samodzielnie.

Inne produkty

Oprócz wyrobów z papieru nasiennego Corthogreen proponuje szeroki asortyment produktów związanych z nasionami:

  •        Kolorowe torebki (saszetki z nasionami) z indywidualnym nadrukiem w różnych kształtach i rozmiarach.
  •        Patyczki z nasionami (biodegradowalne) w opakowaniu typu wizytówka, zakładka do książki czy każdym innym dowolnym kształcie np. samolotu, walizki, komputera czy traktora.
  •        Różnego rodzaju promocyjno-reklamowe zestawy do uprawy w mini-doniczkach (ceramicznych lub biodegradowalnych), wiaderkach, pudełkach czy torebkach

– Jesteśmy w stanie zaoferować produkt na każdą okazję czy święto i szeroką gamę nasion kwiatów, ziół czy warzyw, które można zamówić w naszych produktach. Można również wybrać rodzaj nasion najbardziej odpowiadających potrzebom klienta – zachęca Artur Łazar, przedstawiciel Corthogreen na region Europy Środkowo-Wschodniej.

Firma już teraz ma w ofercie produkty z „zerową ilością odpadów”, których wszystkie składniki ulegają biodegradacji w całości. Produkty te nie pozostawią żadnych odpadów. Poza nieszkodliwymi dla środowiska produktami, oferuje również wyroby z certyfikowanymi nasionami ekologicznymi (tzw. Bio).

Targowa oferta

Na FestiwalMarketingu.pl w tym roku zaprezentują całościową ofertę Corthogreen, a  szczególne zainteresowanie powinny wzbudzić:

  •        produkty do samodzielnej personalizacji (Customize It Yourself) – 5 bestsellerów przygotowanych do personalizacji już od 1 sztuki,
  •        gama produktów Świątecznych w tym nowe wzory „kwadratowych” kartek z życzeniami wykonanych z papieru nasiennego,
  •        nowe możliwości dodatkowych metod znakowania wybranych produktów.

Firma Corthogreen wystawia się na stoisku E7. Trwa rejestracja na targi -> KLIKNIJ