Cyfrowe selektywne lakierowanie UV arkuszy drukarskich

0

Drukarnia PIN przedstawi na Festiwalu Druku unikatową w skali kraju ofertę punktowego lakierowania UV arkuszy drukarskich.

Zainstalowana na początku czerwca 2013 roku cyfrowa linia do selektywnego lakierowania UV umożliwia ominięcie procesu tworzenia sitodrukowych matryc. Pozwala to na skuteczną konkurencję cenową z firmami, które uszlachetniają wydruki w sposób tradycyjny, przy pracach do kilkuset arkuszy formatu SRA3. Przy zamówieniach kompleksowych, obejmujących druk, matowe laminowanie i selektywny lakier UV, można skrócić termin realizacji do jednego – dwóch dni. To jest całkiem nowy standard w terminach realizacji prac z punktowym lakierem UV.

Cyfrowe maszyny do wybiórczego lakieru UV kończą epokę, kiedy taki rodzaj wykończenia drukowanych prac był zarezerwowany dla wielkich nakładów lub wysokich budżetów. Teraz lakierowanie punktowe zleceń realizowanych w niewielkich ilościach przestaje być ekstrawagancją, staję się ono racjonalnym dodatkiem do kosztów druku nawet przy nakładach kilkunastu czy kilkudziesięciu arkuszy.

 

www.drukcd.pl/pl