Czekoladki Doti dopieszczają relacje

0
Doti

Czekoladki z Rodzinnej Fabryki Czekoladek pomagają dbać o ważne relacje. Od ponad 30 lat w niewielkiej wytwórni w Smolcu powstają niezwykłe owoce i orzechy oblane pyszną czekoladą. W tym roku czekoladki z Doti zadebiutują na Festiwalu Marketingu, który odbędzie się w Warszawie w połowie września 2022 r.

Czekoladki premium od lat towarzyszą miłym chwilom i są doskonałym prezentem dla partnerów biznesowych, współpracowników i klientów. W ofercie firmy znajdują się zarówno bestsellerowe smaki – wiśnie w czekoladzie i cynamonowe migdały, od lat znane na rynku, jak i unikalne słodkości, takie jak kandyzowany rabarbar oblany czekoladą czy wyjątkowa kandyzowana aronia w pysznej deserowej czekoladzie.

Owoce i orzechy oblewane są czekoladą w miedzianych bębnach z wykorzystaniem ponad 100-letniej technologii. Jest to proces produkcyjny, który wymaga dużego doświadczenia i ogromnej dbałości o szczegóły. Duży udział pracy ręcznej w wytwarzaniu czekoladek pozwala na stworzenie unikalnych produktów, które doskonale odnajdują się w ekskluzywnych koszach prezentowych i zestawach upominkowych.

Czekoladki na prezent z Doti mają nie tylko doskonały smak. Wysokojakościowa czekolada bez dodatku oleju palmowego oraz staranny dobór surowców bez zbędnych dodatków nadaje czekoladowym bakaliom wyjątkowego charakteru. Czekoladki Doti mają proste i krótkie składy, zgodne z aktualnymi trendami żywieniowymi. Wśród czekoladek wybrać można czekoladki bezglutenowe, z certyfikatem ekologicznym, wegańskie, a także czekoladki z wysoką zawartością błonnika.

Podczas tegorocznego Festiwalu Marketingu zaprezentowane zostaną linie czekoladek idealne na prezent biznesowy. Z oferty ponad 30 smaków skomponować można swój własny zestaw lub postawić na sprawdzony mix świątecznych asortymentów w okazjonalnym opakowaniu.

Starannie przygotowane opakowania podkreślają wartość produktu i odzwierciedlają charakter premium czekoladek. Istnieje możliwość personalizowania czekoladek i dopasowania produktu do potrzeb klienta. Opakowania i smaki mogą być dostosowane do okazji lub do zestawu, w którym mają się znaleźć.

Czekoladki Doti mają smak, po który wracają klienci. Szeroki wachlarz asortymentów pozwala na stworzenie unikalnego prezentu, który zapadnie w pamięć obdarowanego i wyróżni się wśród standardowych ofert. Czekoladki Made in Poland  z Doti pomogą w budowaniu więzi z partnerami biznesowymi.

Owocami i orzechami w czekoladzie z Doti, ze względu na ich charakter, można się łatwo dzielić i wykorzystywać jako poczęstunek podczas spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń.

Słodycze z Doti wywołują uśmiech i pomagają w budowaniu i dopieszczaniu dobrych relacji biznesowych. Podczas targów będzie można osobiście porozmawiać o możliwościach wykorzystania czekoladek jako prezenty biznesowe i upominki dla pracowników, a także skosztować i wybrać smaki najlepiej pasujące do tegorocznej oferty świątecznej.

Festiwal Marketingu odbędzie się 14-15 września 2022 roku w EXPO XXI Warszawa. Rodzinna Fabryka Czekoladek Doti zaprezentuje swoje produkty na stoisku J12 w Hali 1.

Więcej informacji o firmie Doti i czekoladkach: www.doti.pl

Doti Doti Doti

Więcej inspiracji gadżetowych TUTAJ.

Trwa rejestracja na targi – TUTAJ.