Czekoladowe upominki

0

Każdy, kto dba o swoją markę, chce by jego znak firmowy znajdował się tylko na produktach najwyższej jakości i tak się właśnie kojarzył. Te warunki spełnia marka Chocolissimo po raz kolejny prezentowana na Festiwalu Marketingu.

 

Chocolissimo to najwyższej jakości czekolada oprawiona w piękne i gustowne opakowania. Ręcznie robione pralinki mogą stać się również wizytówką każdej firmy na różne okazje – spotkanie biznesowe, jubileusz firmy czy zbliżające się święta.  A ponieważ czekoladę kochają prawie wszyscy niezależnie od wieku i płci, to ze słodką przyjemnością możemy nią obdarowywać w niebywały i elegancki sposób.

 

Na stoisku podczas Festiwalu Marketingu zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć różne produkty –  w tym najwyższej jakości praliny pochodzące od wybitnych czekoladników z Francji, Niemiec, Belgii i Szwajcarii. Co ważne – do produkcji pralin wykorzystywane są najlepszej jakości składniki – tak, by w efekcie cieszyły nie tylko oko, ale również kubki smakowe. W ofercie firmy znajdują się również czekoladowe telegramy – wiadomości ułożone z kostek pysznej belgijskiej czekolady. Chocolissimo  proponuje także tabliczki czekolady w wybranym kształcie i smaku uwieńczone rozmaitymi dodatkami (jak owoce suszone czy przyprawy) – coś dla prawdziwych smakoszy, którzy mogą sami skomponować czekoladowy przysmak.

 

– Zwiedzającym pokażemy, jak można upominki oprawić w firmowe pudełeczka – od kartonika po drewniane gustowne skrzyneczki. A oprócz nadruków na opakowaniu, kierujemy propozycję nadruku bezpośrednio na czekoladzie, na którą można nanieść wybraną grafikę jak zdjęcie czy logotyp. Nie zabraknie również okazji do degustacji naszych wyrobów – mówi Urszula Olencka z firmy MM Brown Polska, właściciela marki.

 

Upominki Firmowe Chocolissimo to nie tylko szeroka gama gustownych upominków, to również mnóstwo możliwości dopasowania ich do indywidualnych wymogów – to propozycja skierowana dla tych, którzy wygodę i jakość usług cenią sobie najwyżej.

 

www.chocolissimo.pl