Czeska REDA zasili grono wystawców targów reklamy

0

Po raz pierwszy swoją ofertę na wrześniowych targach przedstawi REDA – czołowy czeski dostawca wszystkich kategorii artykułów promocyjnych i podarunkowych.

Firma została założona w 1991 roku w Republice Czeskiej i od tego czasu rozwinęła się w jednego z najważniejszych graczy na rynku artykułów podarunkowych i reklamowych w Europie. Poza rodzimym krajem, Reda jest najlepiej znana pod nazwą handlową EXCURSION.

Firma koncentruje się na ceramicznych i porcelanowych naczyniach do picia, artykułach piśmienniczych, parasolach oraz szerokiej ofercie toreb reklamowych. Oferuje również wykonanie ponad 16 technologii nadruku.

– REDA zdecydowała o wzięciu udziału w Festiwalu niezależnie, po wielu latach współpracy na polskim rynku. Korzystamy z nowej możliwości by zaprezentować wszechstronny katalog promocyjny EXCURSION 2017 z jego wieloma rewelacyjnymi nowościami pośród wszystkich kategorii promocyjnych oraz by przedstawić nowy, doświadczony, zorientowany na rynku sprzedaży zespół operujący na polskim rynku – mówi Milan Walter, Dyrektor Handlowy oraz jeden z właścicieli REDY.

REDA wspiera swoich klientów w wielu aspektach biznesowych, obsługuje przyjazne klientowi rozwiązanie e-commerce, oferuje wzory długopisów i kubków oraz co równie ważne, szybki serwis z ponad 2000 SKU na składzie z wysyłką w 48 godzin.

 

REDA serdecznie zaprasza do odwiedzenia stoiska C13 i bliższego zapoznania się ze swoją ofertą.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

www.reda.info

www.excursion.info