Dasforma debiutuje na wrześniowych targach

admin_cyber
02 lut 2024

Marka Dasforma jest w posiadaniu toruńskiego producenta firmy Youartgift Sp. z o.o., który kilka lat temu zasłynął premierą brandu Candellana uruchamiając produkcję świec kształtnych jako pierwsza firma na świecie. Na wrześniowych targach zaprezentuje szereg możliwości personalizowanych gadżetów, których produkcję ogranicza jedynie wyobraźnia.

Dasforma łączy technologię prototypowania opartą o druk 3D z tradycyjną sztuką odlewniczą, dzięki czemu mogą realizować produkcję zgodnie z filozofią rapid prototyping. Przez lata rozwoju firmy realizowali projekty dla znanych marek z całego świata takich jak: Marilyn Manson, Iron Maiden, Motorhead, Facebook, Adidas czy BMW.

– W trakcie szybkiego rozwoju ulepszaliśmy linie produkcyjną zwiększając cały czas oferowany asortyment z punktu widzenia oferowanych materiałów. W ten sposób narodził się pomysł na odrębną markę specjalizującą się w produkcji indywidualizowanych gadżetów reklamowych. Tak powstała Dasforma. Od początku powstania brandu, czyli od kilku miesięcy udało się pozyskać takich partnerów jak CD Projetk Red, Techland, Wisła Kraków, Kubota – mówi Kacper Grzebiela z firmy Dasforma.

W ofercie Dasformy można znaleźć (jak sugeruje nazwa firmy) jedyne w swoim rodzaju gadżety, które zostają w pamięci osoby obdarowanej. – Mamy tak szeroką ofertę i tak dużą wyobraźnię, że nie da się opisać efektów naszej pacy jednym słowem lub nawet kilkoma. Właśnie dlatego mówimy, że produkujemy Dasformy – wyjaśnia Kacper Grzebiela.

Na FestiwalMarketingu.pl firma pokaże projekty, które można personalizować już po wyprodukowaniu poprzez grawer lub druk UV. Projekty te są realizowane praktycznie bez MOQ (minimalnej ilości zamówienia). Będzie można zobaczyć także projekty indywidualne, które Dasforma realizowała przez lata dla ich najważniejszych Klientów.

Trwa bezpłatna rejestracja na targi -> https://festiwalmarketingu.pl/formularz/

dasforma.com/