Dbamy o wysokie loty | Kajetan Jasiczak, GearUP!

admin_cyber
02 lut 2024

O podniebnych emocjach, które przeżyć można nie odrywając stóp od ziemi, wyjątkowej ofercie dla biznesu i branży eventowej oraz o tym, co czeka zwiedzających na FestiwalMarketingu.pl mówi Kajetan Jasiczak, Manager ds. Rozwoju i Marketingu w firmie GearUP! 

Symulator Boeinga. Brzmi wyjątkowo! Proszę przybliżyć, czym się zajmujecie?

Jesteśmy marką firmy Simworld, produkującej profesjonalne symulatory lotu Boeinga. Na rynku komercyjnym, jako atrakcja dla każdego, jesteśmy już od 5 lat, tworząc historie jednej z gałęzi Polskiego lotnictwa. Jako pierwsi otworzyliśmy lokal z pełnowymiarowym symulatorem Boeinga 737. Będąc liderem w tej dziedzinie jako pierwsi zdobyliśmy również certyfikacje Urzędu Lotnictwa Cywilnego na nasz symulator.

Myśląc o rozwoju potrzeb klienta biznesowego wdrożyliśmy w życie nasz kolejny flagowy produkt. Jako pionierzy w dostarczaniu najwyższej jakości atrakcji lotniczej, stworzyliśmy mobilny Show Room GearUP!

To kontener, który jesteśmy w stanie przewieźć po kraju, jak i Europie oraz całym świecie! Kolejnym aspektem jeszcze większej atrakcyjności mobilnej jest opcja wykorzystywania samego mobilnego symulatora bez Show Room-u, który możemy dostarczyć na stoisko targowe oraz np. do hotelu, czy pomieszczenia w firmie.

Do kogo kierujecie swoją ofertę?

Oferta naszego odlotowego kontenera z symulatorem lotu jest skierowana do agencji eventowych i marketingowych, dużych firm i korporacji szukających czegoś nowego na rynku usług i atrakcji, współpracujemy również z organizatorami targów jak i właścicielami galerii handlowych oraz hoteli, nasz produkt i usługa jest tak elastyczna, że możemy działać na wielu obszarach biznesu. Jeżeli jest potrzeba obsłużyć wydarzenie plenerowe, to nie ma dla nas problemu, przyjedziemy z kontenerem i dostarczamy możliwość lotów po całym świecie w jednym miejscu.

Zapewniamy profesjonalną, doświadczona obsługę instruktorów i pilotów. Oprócz pełnej mobilności prowadzimy lokal stacjonarny w Poznaniu, GearUP! To jedyny w Polsce, pełnowymiarowy i funkcjonalny symulator, który jest odzwierciedleniem samolotu pasażerskiego Boeing 737 z Certyfikacją Unii Europejskiej.

Zorganizujemy niezapomniane i odlotowe wydarzenie firmowe, zapewniamy lotniczy klimat i możliwość zrealizowania w jednym miejscu lotów po całym świecie.

Co pokażecie na wrześniowych targach FestiwalMarketingu.pl?

Na naszym stoisku będzie można usiąść za sterami 80-tonowego samolotu pasażerskiego, zapoznać się z podstawami lotnictwa i polecieć, gdzie tylko sobie wymarzymy. Nasz profesjonalny team oraz instruktor zapewni, że czas u nas zleci bardzo szybko.

Rozmawiała Katarzyna Lipska-Konieczko