Deli Catering partnerem strategicznym targów reklamy i imprez towarzyszących

0

Firma świadcząca profesjonalne usługi cateringowe po raz pierwszy została oficjalnym partnerem targów reklamy, odbywających się w dniach 13-14 września w EXPO XXI Warszawa.

W trakcie 10., jubileuszowej edycji imprezy zaprezentuje się ponad 260 wystawców z branży reklamy i poligrafii reklamowej, nie zabraknie także Strefy EVENT MIX, z pełnym przekrojem oferty – od cateringu, atrakcji eventowych, po wyposażenie eventów, technikę sceniczną czy obiekty eventowe.

Imprezie towarzyszy szereg wydarzeń specjalnych jak: konkursy branżowe, warsztaty, szkolenia i konferencje. W tym roku na konferencji dla agencji reklamowych MARKETING MIX, gościem specjalnym będzie Jacek Santorski, którego wystąpienie sponsoruje firma TEXET Poland. Podczas konferencji dla sektora event – EVENT MIX na scenie zobaczymy ekspertów i praktyków eventowych oraz takie gwiazdy jak: Krzysztof Ibisz czy Emilian Kamiński.

Obsługę cateringową na najwyższym poziomie w trakcie konferencji oraz Gali dla Wystawców, na finał pierwszego dnia targów, zapewni Deli Catering, która przygotuje specjalny poczęstunek.

– Cieszymy się, że mogliśmy stać się partnerem strategicznym tak wyjątkowej, bo jubileuszowej już, edycji FestiwalMarketingu.pl. Coraz większe zainteresowanie wydarzeniem sprawia, że bez wątpienia jest ono niezwykle ciekawym punktem na mapie targów reklamowych – mówi Damian Wiatrak, dyrektor zarządzający Deli Catering.

Film podsumowujący ubiegłoroczną edycję targów:

 

www.delicatering.pl