Deli Catering wsparło kulinarnie jubileuszową edycję targów reklamy

0

Za nami 10. edycja FestiwalMarketingu.pl. O oprawę kulinarną wydarzenia zadbał lider na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych – marka Deli Catering, która po raz pierwszy została oficjalnym partnerem targów.  

FestiwalMarketingu.pl to największe targi, związanie z branżą reklamową, gdzie głównym wydarzeniem towarzyszącym jest konferencja MARKETING MIX oraz EVENT MIX. To właśnie tu co roku grono prelegentów zasilają takie osoby, jak Dorota Wellman czy Jurek Owsiak.

W trakcie tegorocznej edycji zaprezentowało się przeszło 250 wystawców z branży reklamy i poligrafii reklamowej. Co ważne, nie zabrakło tu również Strefy EVENT MIX z bogatym wachlarzem ofertowym – od cateringu, po wyposażenie eventów oraz szeroko pojęte obiekty eventowe. Warto dodać, że imprezie towarzyszył szereg wydarzeń specjalnych, takich jak warsztaty i szkolenia.

O oprawę kulinarną wydarzenia zadbał lider na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych, Deli Catering, który w tym roku został również Partnerem Strategicznym targów. Specjalnie na tę okoliczność marka przygotowała kaczkę macerowaną w miodzie pitnym i korze cynamonu serwowaną z marynowaną gruszką, rolowany schab z prosięcia z warzywami oraz musem chrzanowo-ziołowym, a także rostbef marynowany w pieprzu, nadziewany musem bernaise z dodatkiem kaparów.

Przypomnijmy, iż jubileuszowa edycja FestiwalMarketingu.pl odbyła się 12-13 września br. w EXPO XXI w Warszawie.

Organizatorem wydarzenia był OOH magazine.