DEONET – holenderski producent gadżetów reklamowych na Festiwalu

0

DEONET – holenderski producent gadżetów reklamowych, sukcesywnie przedstawia nowe produkty, które zostały przygotowane na początek nowego sezonu. Dział Badań i Rozwoju ciągle pracuje nad udoskonaleniem i stworzeniem nowych produktów, które uzupełniają gamę produktową producenta.

Festiwal Marketingu, Druku i Opakowań jest świetną okazją by spotkać się z  klientami i przedstawić nowości, nie tylko te produktowe, ale zarówno nowe usługi i możliwości, które DEONET oferuje swoim dystrybutorom.

Nowości tego sezonu to m. in. Długopis USB Stockholm, USB Milan, długopis Paris, długopis Madrid, nowe ramki Frame oraz inne.

 

Długopis USB Stockholm – matowa chromowana końcówka i klip oraz gumowane wykończenie metalowej obudowy bardzo podkreślają piękny wygląd długopisu USB Stockholm. Materiały te zapewniają stabilne trzymanie długopisu w dłoni.

 

Pamięć USB Milan – zdecydowane linie, proste kąty: tak można opisać wygląd USB DEONET Milan. Obudowa wykonana jest z matowego (anodyzowanego) aluminium, kość pamięć USB umieszczona jest w błyszczącym, chromowanym uchwycie. Niewidoczne magnetyczne zamknięcie sprawia, że dwie części tej pamięci mocno się ze sobą łączą.

 

DEONET Długopis Madrid – długopis DEONET Madrid Pen jest następcą naszego DEONET Executive Pen. Długopis DEONET Madrid Pen jest także dostępny w kolorach: szarym oraz w stylowym czarnym. Mały klip nadaje długopisowi biznesowy wygląd oraz poczucie profesjonalizmu.

 

Długopis Paris – kształt długopisu jest prosty, ale stylowy. Uchwyt, klip i końcówka wykonane są z aluminium. Matowy metaliczny kolor z błyszczącymi, czarnymi akcentami nadaje długopisowi DEONET Paris Pen efektowny wygląd!

 

Opakowanie FRAME w nowych wymiarach – znane ramki FRAME są teraz dostępne w kolorze czarnym i białym w wymiarach: 7×7 cm, 11×11 cm, 17×17 cm oraz 23×9 cm

 

www.deonet.com.pl