Digital Knowledge Village nowym wystawcą Strefy EVENT MIX na targach reklamy

0
Multimedialne Centrum Konferencyjne zagości w gronie wystawców wrześniowych targów w EXPO XXI Warszawa.

Digital Knowledge Village powstało z myślą o wszystkich organizatorach, ceniących kompleksowe podejście do wydarzeń. 1200 mkw. różnorodnej powierzchni eventowej umożliwia realizację ambitnych i kreatywnych projektów, które na długo pozostaną w pamięci uczestników wydarzenia. Do dyspozycji  uczestników zostało oddanych 14 nowoczesnych sal, w tym studio eventowe, które ma 330 mkw. powierzchni i 7 m wysokości, studia digitalizacji wiedzy, laboratoria UX, 4 studia nagraniowe, studio focusowe, restauracja, sundeck na 2 poziomach i wiele miejsc relaksu.

To jedno z najbardziej innowacyjnych miejsc w Warszawie dedykowanych eventom.

– Pod naszą nazwą kryje się nowoczesna przestrzeń konferencyjno-eventowa, multimedialne centrum edukacyjne oraz przestrzeń biurowa. Digital – bo działamy głównie w obrębie świata cyfrowego, a knowledge – bo stawiamy na takie wartości, jak wiedza, rozwój osobisty. Village – bo jesteśmy kompleksowym dostarczycielem wielu rozwiązań, miejscem przyjaznym dla biznesu – podkreśla Agnieszka Chachiel, dyrektor operacyjny Digital Knowledge Village.

Oferta obiektu wzbogaci wciąż rozrastający się sektor EVENT MIX na targach reklamy. Firma zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska E13.

– Chcielibyśmy  zaprosić do rozmów i zapoznania się z naszą ofertą, wszystkich organizatorów, klientów oraz branżę MICE, podczas jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń jakim jest FestiwalMarketingu.pl – mówi Agnieszka Chaber-Tomaczak, New Business Director Digital Knowledge Village.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana II edycja konferencji Event MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się 13 września br.

Film podsumowujący konferencję Event MIX 2016: ZOBACZ TUTAJ.

www.knowledgevillage.pl